Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu pdf, epub, mobi

Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu | Jan Bulhak

Atsisiųsti knygą Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos nacionalinis muziejus

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 376
 • ISBN ar kodas: 9786098039542


 • Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu.pdf
  Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu.epub
  Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu.mobi


  Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu aprašymas

  Aprašymas

  Šioje žinomo fotografo Jano Bułhako (1876–1950) knygoje “Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu” publikuojami du literatūriniai kūriniai: atsiminimai “Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu” ir klajonių po Vilnių ir jo apylinkes aprašymai “Fotografo kelionės žodžiu ir vaizdu”.

  Atsiminimų knygoje “Dvidešimt šešeri metai su Ruščicu” pateikiamas įspūdingas daug Vilniaus miestui nusipelniusio dailininko, Vilniaus universiteto profesoriaus Ferdinando Ruščico portretas, atsiskleidžia ir nemažai paties autoriaus gyvenimo ir kūrybos paslapčių, nevengiama intymesnių prisipažinimų, apmąstymų.
  Garsiosiose “Fotografo kelionėse vaizdžia”i aprašomas Vilniaus ir jo apylinkių grožis.

  Leave a Reply