Dvylika pdf, epub, mobi

Dvylika | Justin Cronin

Atsisiųsti knygą Dvylika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 544
 • ISBN ar kodas: 9789955133797


 • Dvylika.pdf
  Dvylika.epub
  Dvylika.mobi


  Dvylika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dvylika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dvylika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dvylika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dvylika aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Dvylika” – tai antroji tritomio epo knyga. Pirmoji – “Perėja”, kur pasaulio pabaiga tebuvo pradžia.

  Tarptautiniu mastu populiariame ir kritikų išliaupsintame romane „Perėja“ Justinas Croninas sukūrė nepamirštamą pasaulį, kurį transformavo katastrofiškai užsibaigęs valdžios eksperimentas. Naujos epinės, dar platesnio užmojo ir intensyvesnės istorijos įvykiai rutuliojasi dideliu greičiu…

  Šiais laikais per žmogaus sukeltą apokalipsę chaoso apimtame krašte klaidžioja trys nepažįstamieji. Lailą, gydytoją ir būsimą motiną, taip sukrėtė smurto bei infekcijos proveržis, kad ji tebeplanuoja vaiko gimimą ir nekreipia dėmesio į žlungančią visuomenę. Kitridžui, pasauliui žinomam kaip „Paskutinysis Iš Denverio“, tenka sprukti iš savo tvirtovės, ir jis leidžiasi į kelią bėgdamas nuo apkrėstųjų, ginkluotas bet vienišas, puikiai suvokdamas, kad vienu degalų baku toli nenuvažiuos. Paauglė vardu Balandė stengiasi išvesti brolį iš vietovių, kuriose viešpatauja mirtis ir pragaištis. Tiems trims paaiškės, kad jie nėra visiškai apleisti ir kad tarpusavio ryšiai kursto viltis netgi tamsiausią naktį.

  Po šimtmečio Eimė ir kiti kovoja dėl žmonijos išgelbėjimo… nežinodami, kad taisyklės pasikeitė. Priešas evoliucionavo, ir užgimė nauja, slegianti santvarka, kurios ateities vizija neapsakomai baisesnė negu žmonių išnykimas. Siekiant, kad Dvylika žlugtų, vienam iš susivienijusios, prieš juos kovojančios grupės reikės sumokėti didžiausią kainą.

  „Dvylika“, kraują stingdantis, meistriškai parašytas trileris, pasakoja didingą, jaudinančią pasiaukojimo ir išgyvenimo istoriją.

  Vertė Bronislovas Bružas

  Leave a Reply