Dzenas, arba Laimės menas pdf, epub, mobi

Dzenas, arba Laimės menas | Chris Prentiss

Atsisiųsti knygą Dzenas, arba Laimės menas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 12×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786090104187


 • Dzenas, arba Laimės menas.pdf
  Dzenas, arba Laimės menas.epub
  Dzenas, arba Laimės menas.mobi


  Dzenas, arba Laimės menas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Dzenas, arba Laimės menas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Dzenas, arba Laimės menas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Dzenas, arba Laimės menas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Dzenas, arba Laimės menas aprašymas

  Aprašymas

  “Kelias suteikia savo galios juo einančiajam.”
  Daodedzing

  Naujausi mokslo tyrimai rodo, o dvasinė išmintis moko, kad mūsų įsitikinimai, mintys ir jausmai lemia viso mūsų kūno, net kiekvienos jo ląstelės, būklę. Todėl gyvenime itin svarbus pozityvus požiūris, ypač jeigu jis grįstas tikėjimu. Aiškindamas, kodėl tikėjimas mums palankiomis aplinkybėmis galiausiai duoda vaisių, šios knygos autorius, privačios klinikos įkūrėjas Chrisas Prentissas remiasi Rytų ir Vakarų filosofija, šiuolaikiniu mokslu ir asmenine – kartais skausminga – patirtimi.

  Skaitydami sužinosite, kaip prisitaikyti prie neišvengiamų gyvenimo permainų, kaip įveikti stresą ir kasdien sąmoningai puoselėti laimę. Rytų išmintis padės atsiskleisti nuostabiai patirčiai ir susikurti asmeninę savojo gyvenimo kelio filosofiją.

  „Dzenas, arba Laimės menas“ itin patiks visiems, siekiantiems žengti į priekį, įveikti gyvenimo sunkumus, fiziškai, emociškai ir dvasiškai tobulėti.”
  Midwest Book Review

  Vertė Adonė Grendienė

  Leave a Reply