Džiugė pdf, epub, mobi

Džiugė | Christian Bobin

Atsisiųsti knygą Džiugė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9786094414398


 • Džiugė.pdf
  Džiugė.epub
  Džiugė.mobi


  Džiugė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Džiugė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Džiugė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Džiugė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Džiugė aprašymas

  Aprašymas

  Albenas turi paslaptį. Paslaptis – tai tarsi auksas. Auksas tuo gražus, jog blizga. Kad blizgėtų, nereikia jo laikyti paslėpto, reikia ištraukti į dienos šviesą.

  Daug kam atrodo, kad Albenas – keistas jaunuolis. Jis tarytum ne iš šio pasaulio, vienišius, atsiskyrėlis, nuolat paskendęs jam vienam matomų vizijų pasaulyje. Tačiau pats Albenas dėl to nesijaudina, juk jis turi nepaprastą dovaną – gebėjimą įžvelgti kitiems nematomą nuostabaus jį supančio pasaulio grožį ir patirti daugeliui neprieinamus kasdienybės stebuklus. Net ir suaugęs jis išlaiko tyrą vaiko širdį, kuri padeda įveikti išbandymus, pripildo jo gyvenimą laisvės, dovanojimo džiaugsmo bei tikros meilės. ?

  Skaitytoja Agnė sako: “Tave įtrauks ir apsuks lengvu šilko siūleliu. Tu nebegalėsi jos pamiršti ir dar ilgai tęsi ją savyje.?”

  Skaitytoja KittyWriter sako: “Tai yra labai gili, filosofiška knyga apie gyvenimą ir mirtį, paprastumą, kurio trūksta gyvenime, mokėjimą džiaugtis visiškai eiliniais dalykais.” ?

  Iš prancūzų kalbos vertė Gražina Strigockytė

  Leave a Reply