Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą pdf, epub, mobi

Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą | Karen Young

Atsisiųsti knygą Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 22×28, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 36
 • ISBN ar kodas: 9785415025558


 • Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą.pdf
  Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą.epub
  Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą.mobi


  Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ei, šaunuoli. Knyga vaikams apie nerimą ir drąsą aprašymas

  Aprašymas

  „Ei, šaunuoli“ – knyga apie drąsą, apie tai, kaip įveikti nerimą ir surasti savyje stebuklingų narsumo galių.

  Taip, nerimas gali būti nemalonus – jis trukdo susikaupti ir atbaido nuo daugybės nuostabių dalykų. Tačiau ši būsena natūrali – tai tik viena iš žmogiškų emocijų, su kuria nesunku apsiprasti, be to galima pabandyti ją kontroliuoti. Tereikia prisiminti – visos mums reikalingos pagalbos priemonės visada pasiekiamos ranka, nes glūdi mūsų pačių viduje.

  Kartais žmogaus smegenys būna pernelyg pareigingos ir nori mus bet kokia kaina apsaugoti. Vos tik pajutusios pavojų, jos perspėja mus ir spaudžia pavojaus mygtuką. Bet juk tai išties gali varginti!

  Pasirodo, drąsą galima treniruoti. Pavyzdžiui, lėtai įkvėpti ir iškvėpti, kelis kartus. Ar jautiesi geriau? Arba didžiausią baimę keliantį nerimą įsivaizduoti kaip… pandą su vištos kojomis? Cha cha… Svarbiausia nebijoti žengti pirmo žingsnio ir treniruotis.

  Knygos „Ei, šaunuoli“ nebūtina skaityti nuosekliai. Pradėti galima atsivertus bet kurį puslapį. Viską sprendžia pats skaitytojas – puslapis po puslapio jis ieškos savyje stebuklingų galių – drąsos, pasitikėjimo savimi ir kitų nepaprastų dalykų.

  Lengvas ir nesunkiai suprantamas knygos tekstas, puikios iliustracijos, nepaprasti herojai ir įdomus siužetas padės vaikams pažinti nerimą, paaiškins iš kur ir kodėl jis atsiranda, mokys įveikti nepagrįstą baimę ir nerimą. Knygelė skirta 5-10 metų vaikams.

  Knygos autorė Karen Young – diplomuota psichologė, geštalto terapijos specialistė. Ji turi praktinio psichologės darbo patirties, bet šiandien geriau pažįstama kaip tinklalapio „Hey, Sigmund“ įkūrėja. Čia Karen Young ir jos komanda rašo straipsnius ir stengiasi padėti skaitytojams

  Knygelę „Ei, šaunuoli“ iliustravo lietuvių dailininkė Norvilė Davidonytė. Ji baigė meno mokyklą ir fotografijos studijas Vilniuje, ją visuomet žavėjo vaikiškos knygelės ir meniškos jų iliustracijos. Dabar ji pati prisidėjo prie vienos iš jų sukūrimo.

  Iš anglų kalbos vertė Lina Černiauskaitė

  Leave a Reply