Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) pdf, epub, mobi

Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) | Harper Lee

Atsisiųsti knygą Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9789955135791


 • Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium).pdf
  Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium).epub
  Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium).mobi


  Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Eik ir pastatyk sargybinį (Munken Premium) aprašymas

  Aprašymas

  Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

  Istorinės reikšmės literatūrinis įvykis!

  Išleidžiamas neseniai aptiktas romanas, anksčiausias žinomas darbas, kurį parašė Harper Lee, mylima ir populiari Pulicerio premiją laimėjusio romano „Nežudyk strazdo giesmininko“ autorė.

  Romaną „Eik ir pastatyk sargybinį“ Harper Lee sukūrė dvidešimto amžiaus šeštojo dešimtmečio viduryje ir pateikė leidėjams dar prieš „Nežudyk strazdo giesmininko“. Visų manymu, dingusį rankraštį pasisekė surasti 2014-ųjų pabaigoje.

  Knygoje „Eik ir pastatyk sargybinį“ pavaizduoti dauguma veikėjų iš „Nežudyk strazdo giesmininko“, tik maždaug po dvidešimties metų. Džina Luiza Finč – Paukštelis – grįžta į Meikombą aplankyti tėvo, bet namuose jos laukia nelengvos asmeninio ir politinio pobūdžio problemos, susijusios su Atikumi, visuomene ir Džiną Luizą suformavusia Alabamos valstija.

  Nagrinėdamas, kaip „Nežudyk strazdo giesmininko“ veikėjai prisitaiko prie audringų įvykių, kurie šeštojo dešimtmečio viduryje drebino Ameriką, „Eik ir pastatyk sargybinį“ parodo ilgalaikę Harper Lee klasiką visai kitokiu, įstabiu, aspektu. Tai jaudinantis, linksmas, prikaustantis ir savo ruožtu puikus romanas.

  Iš anglų kalbos vertė Bronislovas Bružas

  Leave a Reply