Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, epub, mobi

Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija

Atsisiųsti knygą Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos Biblijos draugija

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 22×26, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 30
 • ISBN ar kodas: 9786098073126


 • Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”).pdf
  Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”).epub
  Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”).mobi


  Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Eikite į visą pasaulį. Sekminės (serija “Mažiems ir dideliems”) aprašymas

  Aprašymas

  “Eikite į visą pasaulį. Sekminės” – graži ir įdomi knygelė ikimokyklinukams bei pradinukams.

  Knygelėje vaikai sužinos, kaip atsirado Sekminių šventė ir bus padrąsinti laikytis tiesos nepaisant pavojų.

  Naujausios Japonijoje sukurtos technologijos suteikia galimybę ne tik skaityti knygą, bet ir girdėti ją. Su Kultūros rėmimo fondo parama atspausdinta tokių ypatingų knygų serija “Mažiems ir dideliems” bei pagamintas specialus puslapyje esantį tekstą įgarsinantis prietaisas “skaitukas”.

  Japonijos iliustratorių Širo Fudžimoto bei Sačiko Sugita apipavidalintos knygos perteikia visoms šiuolaikinio pasaulio tautoms bei kultūroms reikšmingą Šventojo Rašto paveldą – svarbiausias ir įdomiausias Biblijos istorijas. Taip vaikas žaismingu būdu įgyja asmenybę lavinančių žinių ir paskatinamas mokytis taisyklingai skaityti.

  Kiekvieną knygą papildo ir specialiai vyresniesiems parengti informaciniai puslapiai: autentiškas Šventojo Rašto tekstas bei su juo susijusios enciklopedinės žinios. Japonijoje šią seriją sudaro 36 knygos. Šiuo metu Lietuvoje atspausdinta 18 knygų. Vienas skaitukas įgarsins visas serijos knygas.

  Mokantys skaityti vaikai šią knygą gali naudoti kaip įprastą knygą. Skaitukas skirtas dar tik besimokantiems skaityti vaikams; jis duodamas tik įsigyjantiems 12 knygų komplektą, sudarytą pasirinktinai iš 18 išleistų šios serijos knygų.

  Iš japonų kalbos vertė Arvydas Ališauskas

  Serijos iliustratoriai: Širo Fudžimoto, Sačiko Sugita

  Leave a Reply