Eime su manimi pdf, epub, mobi

Eime su manimi | Karma Brown

Atsisiųsti knygą Eime su manimi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786090302880


 • Eime su manimi.pdf
  Eime su manimi.epub
  Eime su manimi.mobi


  Eime su manimi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Eime su manimi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Eime su manimi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Eime su manimi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Eime su manimi aprašymas

  Aprašymas

  Debiutinis kanadiečių rašytojos Karmos Brown romanas „Eime su manimi“ pelnė autorei didžiulį populiarumą visame pasaulyje. Tai širdį veriantis pasakojimas, kupinas vilties ir šviesaus džiaugsmo bei suvokimo, kokia stipri gali būti žmogaus dvasia.

  Dar prieš minutę Tigana Loson turėjo viską, apie ką galima svajoti – nuostabų mylimą vyrą Geibą ir atėjimui į pasaulį besirengiantį vaikelį, o kitą akimirką viskas buvo prarasta… Baisi avarija apverčia gyvenimą aukštyn kojomis ir sudužusios svajonės, rodos, negrįžtamai nugramzdina į nebūtį.

  Tigana išgyvena begalę skirtingų jausmų – pirmiausia, gedulą ir, žinoma, pyktį. Ji pyksta ant Geibo, kuris vairavo automobilį tą lemtingą vakarą ir jaučiasi beprarandanti norą gyventi. Tačiau kai jau atrodo, kad neviltis paskandins ją ašarose, Geibas randa siaurutį takelį į Tiganos širdį ir tuo pačiu į viltį. Jis primena Tiganai apie spontaniškumą, kurį jie puoselėjo, apie vietas, kurias svajojo aplankyti, šalis, į kurias svajojo nukeliauti. Ir jie ryžtasi gyvenimo nuotykiui.

  Triukšmingi Tailando turgūs, viliojantys Italijos skoniai ir vandenyno bangos Havajuose… Tigana ir Geibas pradeda kelionę, kuri gali jiems padėti pabėgti nuo išgyventos tragedijos ir surasti atleidimą. Tačiau gali būti, kad gedulas ir liūdesys seka iš paskos, kur jie bebėgtų, o susitaikymas glūdi ten, kur mažiausiai tikiesi jo sulaukti.

  „Geresnio debiuto nei K. Brown „Eime su manimi“ būtų sunku tikėtis. Tai įspūdinga netekties, susitaikymo ir drąsių pasirinkimų analizė su pritrenkiančia, jausminga pabaiga. Puikiai parinkti šalutiniai veikėjai užpildo šią įspūdingą istoriją ir užkariauja skaitytojo širdį bei vaizduotę“.

  Publishers Weekly

  “Šilta, įsimintina meilės istorija… Skaitydami jaudinantį K. Brown debiutinį romaną, pasirūpinkite, kad po ranka turėtumėte nosinaičių“.

  Booklist

  Karma Brown – kanadiečių rašytoja ir žurnalistė. Jos debiutinis romanas „Eime su manimi“ tapo bestseleriu. Šiuo metu autorė jau yra išleidusi keturias knygas. Antrasis jos romanas „Lemtingi mūsų pasirinkimai“ taip pat sulaukė skaitytojų įvertinimo ir pateko į perkamiausių knygų sąrašus. Rašytoja taip pat publikuoja straipsnius keliuose Kanados leidiniuose.

  K. Brown su vyru, dukra ir šunimi gyvena prie Toronto, Kanadoje. Ji nuo vaikystės mėgo skaityti ir rašyti bei kurti įvairias istorijas. Kai nerašo ir nedailina savo parašytų knygų, rašytoja dažniausiai bėgioja arba dresuoja savo šunį ir leidžia laiką su šeima.

  Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

  Leave a Reply