Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme pdf, epub, mobi

Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme | Romualdas Dulskis

Atsisiųsti knygą Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aidai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 264
 • ISBN ar kodas: 9786094500015


 • Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme.pdf
  Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme.epub
  Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme.mobi


  Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme aprašymas

  Aprašymas

  Būti krikščionimi. Šiais laikais, kaip ir visada, tai skausminga ir džiugu, pakilu ir drovu. Tačiau vienas dalykas yra kitoks – šiandien tai jau nėra savaime aiškus dalykas.

  Kodėl esu krikščionis?
  Ką reiškia, kad esu krikščionis?
  Galiausiai – ko iš manęs laukia Dievas ir gali tikėtis žmonės, jei esu įtikėjęs Kristų?

  Atsakymų daug. Juk nuo protestantiškosios Reformos laikų „kas yra krikščionio pašaukimas“ vis iš naujo klausė įvairių bažnytinių bendrijų teologai, dvasiniai mokytojai ir vadovai. Profesoriaus Romualdo Dulskio knygoje “Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme” telkiami ir sisteminami jų apmąstymai – istorinis akiratis siekia nuo Martino Lutherio iki Taizé bendruomenės.

  Tačiau ši knyga “Ekumeninė krikščionybė. Krikščioniškasis pašaukimas protestantizme” nėra vien istorinių nuomonių rinkinys. Tai liudijimas apie gyvo, išpažįstamo kitų konfesijų tikėjimo prasmę iš savojo – katalikų – tikėjimo ir teologinio mąstymo perspektyvos. Skirtingos pašaukimo vizijos čia pristatomos ne kaip kėsinimasis į amžiną ir saugią tradiciją, bet kaip iššūkiai giliau suvokti savąjį tikėjimą ir visus krikščionis vienijančią viltį.

  Leave a Reply