Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas pdf, epub, mobi

Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas | Rimantas Pranas Deksnys, Robertas Staniulis, Vaclovas Miškinis

Atsisiųsti knygą Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
KTU leidykla Technologija

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 104
 • ISBN ar kodas: 9789955252658


 • Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas.pdf
  Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas.epub
  Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas.mobi


  Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Elektrinių ir pastočių elektrinė dalis. Kursinis projektavimas aprašymas

  Aprašymas

  Elektrinių ir pastočių elektrinės dalies kursinio projektavimo mokomoji knyga parengta vadovaujantis tarptautiniais standartais, elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo taisyklėmis. Leidinyje nagrinėjami įvairių tipų elektrinių ir pastočių elektrinės dalies projektavimas: generatorių ir transformatorių parinkimas, struktūrinių, pagrindinių, s. r. schemų ir skirstyklų sudarymas, darbo režimų skaičiavimai ir jų parametrų analizė, aparatų ir laidininkų parinkimas ir kt. Leidinyje pateiktos alternatyvių sprendinių finansinio palyginimo ir ekonominės analizės metodikos.

  Leave a Reply