Eleonorai Olifant viskas gerai pdf, epub, mobi

Eleonorai Olifant viskas gerai | Gail Honeymajn

Atsisiųsti knygą Eleonorai Olifant viskas gerai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 360
 • ISBN ar kodas: 9786094800337


 • Eleonorai Olifant viskas gerai.pdf
  Eleonorai Olifant viskas gerai.epub
  Eleonorai Olifant viskas gerai.mobi


  Eleonorai Olifant viskas gerai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Eleonorai Olifant viskas gerai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Eleonorai Olifant viskas gerai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Eleonorai Olifant viskas gerai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Eleonorai Olifant viskas gerai aprašymas

  Aprašymas

  Eleonorai niekas neminėjo, kad gyvenimas galėtų būti geresnis nei patenkinamas. Ji išgyvena – ir to pakanka. „Eleonorai Olifant viskas gerai“ – tai istorija apie vienatvę, kurios lengva nepastebėti, kai ji taip arti…

  Susipažinkite su Eleonora Olifant. Jai 30 metų. Ji nepasižymi puikiais socialiniais įgūdžiais ir dažniausiai sako tai, ką iš tiesų galvoja. Jos kruopščiai surikiuotoje dienotvarkėje – gyvenimas vengiant nebūtino bendravimo. Ir tame gyvenime tarsi nieko netrūksta. Bent jau ji taip mano. Savaitgaliai čia pažymimi šaldyta pica ir degtine, o trečiadieniai – pokalbiu telefonu su mama.

  Tačiau viskas pasikeičia, kai Eleonora sutinka Reimondą – nerangų ir nehigienišką IT vyruką iš biuro, kuriame ji dirba. Jiedu su Reimondu drauge pagelbėja ant šaligatvio parkritusiam vyresniam džentelmenui ir tarp keistos trijulės užsimezga draugystė, kuri ištrauks Eleonorą iš visiškos izoliacijos. Pasirodys, kad keistas sociofobiškas Eleonoras gyvenimo būdas ir prieštaringai visų vertinamas elgesys turi priežastį. Ir ta priežastis gana kraupi.

  Ar sugebės didelė ir atvira Reimondo širdis išgydyti sužeistą Eleonoros širdį?

  „Nuostabiai parašyta ir neįtikėtinai juokinga knyga „Eleonorai Olifant viskas gerai“ yra apie draugystės ir žmogiškojo ryšio svarbą. Aš įsimylėjau Eleonorą – ekscentrišką ir itin organizuotą vienišę, kurios gyvenimas žavingai atsiskleidžia po susidūrimo su nepažįstamuoju. Manau, kad jūs ją taip pat pamilsite“.

  Reese Witherspoon

  „Eleonora Olifant yra tikrai originalus literatūros kūrinys: šmaikšti, jaudinanti ir nenuspėjama. Jos kelionė iš tamsių šešėlių yra meistriškai papasakota ir visiškai įtraukianti“.

  Jojo Moyes, rašytoja, „Aš prieš tave“ autorė

  „Žavingas G. Honeyman debiutas – tai ir komiškas romanas, ir emocinis trileris, ir meilės istorija… juokingas, rimtas ir patrauklus“.

  Kirkus Reviews

  Gail Honeyman – Glazge gyvenanti škotų rašytoja. Yra baigusi Glazgo ir Oksfordo universitetus. „Eleonorai Olifant viskas gerai“ – jos pirmasis romanas, jau laimėjęs rašytojai Didžiosios Britanijos metų knygos apdovanojimą – British Book Award, tai pat Costa First Novel premiją. Knyga išversta ir dar verčiama į maždaug keturiasdešimt pasaulio kalbų, o ekranizavimo teises įsigijo aktorė ir foilmų prodiuserė Reese Witherspoon.

  Iš anglų kalbos vertė Vaida Kelerienė

  Leave a Reply