Elitas pdf, epub, mobi

Elitas | Kiera Cass

Atsisiųsti knygą Elitas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786090115930


 • Elitas.pdf
  Elitas.epub
  Elitas.mobi


  Elitas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Elitas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Elitas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Elitas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Elitas aprašymas

  Aprašymas

  Antrojoje „Atrankos“ knygoje “Elitas” emocijos virte verda. Knygos autorė Kiera Cass (Kera Kas) yra tikra meilės trikampių meistrė ir skaitytojai kartu su Amerika Singer nepaliaus svarstyti: Maksonas ar Aspenas? Aspenas ar Maksonas?

  Iš trisdešimt penkių merginų kovoje dėl princo Maksono širdies ir galimybės tapti Ilėjos princese liko tik šešios. Kol favorite laikoma Amerika bandys apsispręsti, prie kurio vaikino labiau linksta jos širdis, konkurentės regs gudrius planus, kaip užkariauti princo širdį. Viską dar labiau komplikuos netikėti įvykiai, kurie sudrebins Ilėjos karalystę…

  Šiuolaikinė JAV rašytoja Kiera Cass (Kera Kas) yra baigusi Radfordo universitetą, dabar gyvena Blaksberge, Virdžinijoje, su savo šeima. Per savo gyvenimą ji yra bučiavusi maždaug keturiolika vaikinų. Tarp jų nebuvo nė vieno princo.

  Iš anglų k. vertė Violeta Karpavičienė

  Leave a Reply