Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas pdf, epub, mobi

Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas | Vaidas Morkevičius, Irmina Matonytė

Atsisiųsti knygą Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos socialinių tyrimų centras

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 282
 • ISBN ar kodas: 9786094290237 • Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas.pdf
  Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas.epub
  Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas.mobi


  Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas aprašymas

  Aprašymas

  Knygos “Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas” pagrindas – didelio tarptautinio mokslininkų kolektyvo 19-likoje Europos šalių 2005-2009 m. vykdyto tyrimo – Europos Komisijos iš Europos Sąjungos 6-osios bendrosios Programos finansuoto mokslinio projekto “IntUne: Integruoti ar vieningi? Pilietybės paieškos vis artimesnėje Europoje” – duomenų analizė ir interpretacija.

  Knygoje “Elitų Europa: tapatybių ir interesų kaleidoskopas” įtikinamai demonstruojama, kad ES valstybių narių elitai “negieda viena gaida”, o atsiskleidžia kaip “polifoninė melodija”. Gauti rezultatai dar kartą patvirtina, kad Europos Sąjungos fenomenas slypi įvairovėje.

  Leave a Reply