Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten? pdf, epub, mobi

Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten? | Julija Miliūtė

Atsisiųsti knygą Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten? pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 299
 • ISBN ar kodas: 9786094039584


 • Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten?.pdf
  Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten?.epub
  Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten?.mobi


  Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten? pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten? pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten? knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten? pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten? aprašymas

  Aprašymas

  Pirmojoje knygoje „Emigrantai. Ar braškės virsta ferariais?“ Julija pasakojo savo atvykimo į Angliją istoriją, vykusią dar prieš Lietuvai įstojant į Europos Sąjungą, kai teko slapstytis nuo imigracijos tarnybos, ieškoti nelegalaus darbo, o širdis plyšo iš skausmo dėl Lietuvoje paliktų vaikų.

  Antrojoje knygoje “Emigrantai. Kodėl aš vis dar ten?” pasakojama, kaip jos gyvenimas pasisuko Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare ir į Angliją pradėjus plūsti lietuviams. Seniesiems emigrantams kilo sudėtingų iššūkių, nes smarkiai išaugo konkurencija darbo rinkoje ir teko ieškoti naujų darbo vietų. O dar, kaip tame posakyje, bėdos vienos nevaikšto, ir Julijai tenka metus visus darbus grįžti į Lietuvą pas mirštantį brolį. Kaip moteriai pavyko išgyventi šį sudėtingą laikotarpį? Ar sunkios patirtys gali atverti naujų perspektyvų?

  Knygoje susipina Julijos ir kitų emigrantų istorijos, vienos skaudžios, kitos su laiminga pabaiga. Nors darbai nelepino, o sąlygos buvo palankios grįžti į Lietuvą, knygos autorė liko Anglijoje. Kas ją sulaikė?

  Leave a Reply