Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė pdf, epub, mobi

Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė | Eugenijus Ališanka

Atsisiųsti knygą Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9786094661624


 • Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė.pdf
  Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė.epub
  Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė.mobi


  Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Empedoklio batas. Tolimųjų reisų esė aprašymas

  Aprašymas

  Kaip neatpažįstamai pasikeičia daiktai, keliaudami iš gyvenimo į tekstą, ir atvirkščiai – iš teksto į gyvenimą.

  Eugenijus Ališanka (g. 1960 m.) – žinomas poetas ir vertėjas, be daugelio puikiai įvertintų poezijos knygų bei vertimų, išleidęs ir tris esė knygas: “Vaizdijantis žmogus” (1998 m.), “Dioniso sugrįžimas” (2001 m.), įvertintą Kultūros ministerijos premija, ir “Gatvė tarp dviejų bažnyčių” (2012 m.), nominuotą 2012-ųjų Metų knygos rinkimuose suaugusiųjų prozos kategorijoje ir įtrauktą į kūrybiškiausių knygų dvyliktuką.

  Naujausioje savo esė knygoje “Empedoklio batas” E. Ališanka gilinasi į šiandienio žmogaus situaciją, subtiliai balansuodamas tarp kultūros ir kasdienybės. Tekstai konstruojami ne linijiniu būdu, bet remiantis asociacijomis, įžvalgomis, vaizduote, audžiamas tankus tinklas, kuriame nesunkiai įžvelgiamos pagrindinės gijos, suteikiančios tekstams savotišką siužetiškumą ir netgi tam tikrą vientisumą visai knygai. Knygos personažas – savotiškas dvidešimt pirmo amžiaus Odisėjas, kuriam rūpi ne kelionės tikslas, bet jos iššūkiai, prasmės, tai, kas lieka kelionės paraštėse.

  Asmeninės patirtys susipina su kultūrinėmis, literatūrinėmis įžvalgomis, su vaizduotės pliūpsniais, tekstai tampa daugiasluoksniai, neretai ironiški, artimesni literatūrai nei tradiciškai suvokiamai eseistikai.

  Leave a Reply