Enciklopedija apie Lietuvą pdf, epub, mobi

Enciklopedija apie Lietuvą |

Atsisiųsti knygą Enciklopedija apie Lietuvą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Debesų ganyklos

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 22×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786098090796


 • Enciklopedija apie Lietuvą.pdf
  Enciklopedija apie Lietuvą.epub
  Enciklopedija apie Lietuvą.mobi


  Enciklopedija apie Lietuvą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Enciklopedija apie Lietuvą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Enciklopedija apie Lietuvą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Enciklopedija apie Lietuvą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Enciklopedija apie Lietuvą aprašymas

  Aprašymas

  Žinių apie savo šalį niekada nebus per daug. Kaip ir meilės!

  Žvelgiant į pasaulio rutulį mūsų šalies reikia gerai paieškoti (rodos, ji tokia nedidelė!). Tačiau ar tai svarbu, kai kalbi apie savo Tėvynę, Gimtinę, savo giminę ir save?

  Apie Lietuvą galime pasakoti valandų valandas, nes Lietuvos istorija – tūkstantmetė ir permaininga, gamta – išskirtinė, kultūros paveldas – turtingas, o kur dar garsūs lietuviai, išsibarstę po visą pasaulį.

  “Enciklopedija apie Lietuvą” skirta skaitytojams nuo 10 metų. Knygoje pateikiamos temos apie lietuvių kalbą, istoriją, miestus, geografiją, gyvūniją ir augaliją, etnografinius regionus, kultūros paveldą, religijas ir kitas Lietuvai svarbias temas. Enciklopedija papildyta įdomiais faktais, istorijomis, skaitiniais, remiamasi naujausia statistika ir šių dienų aktualijomis. “Enciklopedija apie Lietuvą” kiekvienam moksleiviui taps tiek pagalbininke mokykloje, tiek įdomia knyga laisvalaikio skaitiniams.

  Ši knyga pagelbės moksleiviams, papildys jų istorijos, pasaulio pažinimo ir geografijos žinias. Enciklopedija iliustruota naujausiomis nuotraukomis ir istorinėmis iliustracijomis, papildyta įdomiomis istorijomis, nuorodomis į lankomas vietas, o skaičius mėgstantys skaitytojai ras skiltį “Faktomanams”.

  Skirta nuo 10 iki 110 metų.

  Leave a Reply