Eni beni pdf, epub, mobi

Eni beni | M. J. Arlidge

Atsisiųsti knygą Eni beni pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786090122136


 • Eni beni.pdf
  Eni beni.epub
  Eni beni.mobi


  Eni beni pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Eni beni pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Eni beni knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Eni beni pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Eni beni aprašymas

  Aprašymas

  Keliantis įtampą tarptautinis bestseleris “Eni beni” smogia nežinomybe.

  Kur? Kodėl? Ir kas bus kitas?
  Du žmonės pagrobiami ir įkalinami apleistame pastate. Be šviesos, maisto, šilumos ir vandens. Yra tik ginklas. Vienas pistoletas dviem žmonėms ir žinutė, jog bus paleistas tik tas, kuris nušaus kitą.
  Vėliau dingsta kita pora žmonių, o išgyvenusių aukų istorijos panašios, tik aplinkybės kiek kitokios.

  Tokio sukto makabriško žaidimo detektyvei inspektorei Helenai Greis dar neteko patirti. Jeigu nebūtų pati kalbėjusi su palaužtomis aukomis, vargu ar būtų patikėjusi.
  Inspektorei Helenai pažįstamos tamsiosios žmogaus, taip pat ir jos pačios, prigimties pusės, bet šįkart – kai aukomis tampa lyg ir atsitiktiniai žmonės – ji suglumusi.
  Dingsta vis daugiau žmonių, ir nėra nieko baisiau už pradedančius aiškėti motyvus…

  „Eni beni“ – įelektrinantis trileris be jokių suvaržymų. Virtuoziškai suregztas siužetas. Vingrus pasakojimas. Autorius audžia subtilų ir sudėtingą pasakojimą, spendžia itin kruopščiai apgalvotus spąstus, tačiau detektyvė inspektorė Helena Greis vis dėlto velniškai sumani.

  Iš anglų k. vertė Loreta Gema Baltaduonė

  Leave a Reply