Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas pdf, epub, mobi

Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas | Julija Šukys

Atsisiųsti knygą Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9789986398967


 • Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas.pdf
  Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas.epub
  Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas.mobi


  Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas aprašymas

  Aprašymas

  “Epistolofilija. Užrašytas Onos Šimaitės gyvenimas” – knyga apie žydų gelbėtoją.

  Turbūt nėra kitos lietuvių moters, kuri būtų taip plačiai žinoma pasauly iš įvairiomis kalbomis išleistų knygų, enciklopedijų bei vadovėlių, kaip Ona Šimaitė. Kukli pedagogė, publicistė, bibliotekininkė, II-ojo pasaulinio karo metais dirbusi Vilniaus universiteto bibliotekoje, tapo garsiausia Vilniaus geto žydų gelbėtoja. Jai vienai pirmųjų iš Lietuvos piliečių buvo suteiktas Pasaulio Tautų Teisuolio vardas, o Jeruzalėje Teisuolių alėjoje auga jos vardo medis.

  Kanados lietuvė, literatūrologė, rašytoja Julija Šukys praskleidžia laiškuose bei dienoraščiuose užrašytą šios moters gyvenimą. Kaip tikra žodžių iždininkė O. Šimaitė kruopščiai rinko ir saugojo užrašytus savo gyvenimo liudijimus, tarp kurių gausybė laiškų, dienoraščių, straipsnių, spaudos iškarpų. Stengdamasi suprasti tylios, bet labai svarbios mūsų istorijai asmenybės gyvenimą autorė pateikia ir netiesioginį savo autoportretą, ir kartu pasakojimą apie vieną nuostabų gyvenimą, leidusį išlikti daugeliui kitų gyvenimų.

  “Tvirtai žinokite ir giliai jauskite, kad kiekvieną gyvenimo dieną turite skirti kitų gėriui, darydami viską, ką galite. Darydami, bet ne plepėdami.”
  Iš Onos Šimaitės dienoraščio

  “Įvyko stebuklas, tikrai stebuklas, kuris nebūtų galėjęs įvykti, jei nebūtų buvę […] tokių žmonių kaip Ona Šimaitė.”
  Ph. Friedman Their Brothers Keepers

  Leave a Reply