Ereliai pdf, epub, mobi

Ereliai | Algirdas Knystautas

Atsisiųsti knygą Ereliai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 40
 • ISBN ar kodas: 978995523576 • Ereliai.pdf
  Ereliai.epub
  Ereliai.mobi


  Ereliai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ereliai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ereliai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ereliai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ereliai aprašymas

  Aprašymas

  Ereliai – labai reti paukščiai, todėl Lietuvoje itin saugomi. Šie galingi ir plėšrūs sparnuočiai, paplitę visame pasaulyje, dažnai vaizduojami ir daugelio šalių herbuose. Kokių rūšių ereliai lankosi Lietuvoje, kuo jie minta, kur krauna lizdus ir kuo skiriasi vieni nuo kitų? Ar žuvininkas taip pat erelis? Ši Algirdo Knystauto knyga vaikus supažindina su įvairių rūšių ereliais, atskleidžia, kaip jie medžioja ar žvejoja, ir papasakoja daug kitų įdomių dalykų.

  Įvairių pasaulio ir Lietuvos gamtininkų rengiama knygų serija jaunuosius skaitytojus supažindina ir su kasdieniame gyvenime, ir pasakose sutinkamais paukščiais, žvėrimis bei kitais gyvosios gamtos gyventojais. Šios knygelės skatina mus atidžiau žvelgti į pasaulį ir užmegzti artimesnį bei atviresnį ryšį su gamta.

  Knygų serijoje jau išleista: A. Knystauto „Šarkos“ (2010), S. Paltanavičiaus „Vilkai“ (2011) ir A. Lingio „Balandžiai“ (2011).

  Leave a Reply