Eretikas (kieti viršeliai) pdf, epub, mobi

Eretikas (kieti viršeliai) | Ricardo Semler

Atsisiųsti knygą Eretikas (kieti viršeliai) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Goldratt Baltic Network

 • Išleidimo metai: 2003
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 372
 • ISBN ar kodas: 9949-10-006-2


 • Eretikas (kieti viršeliai).pdf
  Eretikas (kieti viršeliai).epub
  Eretikas (kieti viršeliai).mobi


  Eretikas (kieti viršeliai) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Eretikas (kieti viršeliai) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Eretikas (kieti viršeliai) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Eretikas (kieti viršeliai) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Eretikas (kieti viršeliai) aprašymas

  Aprašymas

  Jokių klientų priiminėtojų; jokių aprangos taisyklių; darbininkai, patys nusistatantys algas; privalomas atostogų laikas…..!?
  Ar galėtumėt šitaip valdyti kompaniją?
  Ricardo Semleris valdo kompaniją būtent šitaip: jis šeimos verslą, senstančią “Semco” korporaciją Brazilijoje, padarė paties revoliucingiausio savo laikais sėkmingo verslo pavyzdžiu – metė iššūkį ekonomikos nuosmukiui, nuolatiniams streikams, milžiniškai infliacijai ir kitkam. Kaip Semleris įstengė apversti visą kompaniją aukštyn kojom, kaip panaikino devynias vadovavimo pakopas ir suteikė darbininkams beprecedentę demokratiją jų darbo vietoje? Šioje jaudinančioje verslo istorijoje, kupinoje praktinių gyvenimiškų veiklos principų, Semleris pasakoja, kaip jis sukėlė grandininę reakciją, kuri neveiklią seno sukirpimo kompaniją pavertė viena iš dinamiškiausių ir pažangiausių pasaulyje. Tai istorija apie kompaniją, kuri atmetė įprastus verslo metodus, nusitiesė kelią į sėkmę nepatikimoje ekonomikoje ir kuri turi ko pamokyti visus dirbančius.

  Leave a Reply