Erotinė Rišaro istorija (DVD) pdf, epub, mobi

Erotinė Rišaro istorija (DVD) |

Atsisiųsti knygą Erotinė Rišaro istorija (DVD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Acme

 • Išleidimo metai: 2011
 • ISBN ar kodas: RISARAS-DVD


 • Erotinė Rišaro istorija (DVD).pdf
  Erotinė Rišaro istorija (DVD).epub
  Erotinė Rišaro istorija (DVD).mobi


  Erotinė Rišaro istorija (DVD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Erotinė Rišaro istorija (DVD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Erotinė Rišaro istorija (DVD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Erotinė Rišaro istorija (DVD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Erotinė Rišaro istorija (DVD) aprašymas

  Aprašymas

  Paryžietis Rišaras sutinka moterį, kurios erotinė fantazija – būti išprievartautai. Jis sutinka išpildyti jos troškimą, tačiau vėliau atsisako. Moteris supyksta ir barnis baigiasi tragiškai…
  Dar prieš keletą savaičių vedamas nenumaldomo geismo jis leidosi į aistros ir erotikos tyrinėjimus. Lydimas ištikimo draugo Grando, jis su visomis moterimis įgyvendina slapčiausius savo troškimus. Pažintis su kiekviena jų jam yra naujas nuotykis, nauja istorija. Jos linksmos ir liūdnos, švelnios ir žiaurios, gašlios ir drovios, įžūlios ir išdykusios, jaunos ir subrendusios, dukterys ir motinos… Jas tyrinėdamas Rišaras kuria save ir savo istoriją: kas jis ir koks. Jis tyrinėja savo pojūčius ir slapčiausias savo sąmonės kerteles. Bet kur tas nuves?..
  Įgarsinimo kalbos: lietuvių, rusų, prancūzų
  Subtitrai: lietuvių, rusų, latvių, estų

  Leave a Reply