Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, epub, mobi

Estera. Narsioji karalienė (serija

Atsisiųsti knygą Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos Biblijos draugija

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 22×26, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 30
 • ISBN ar kodas: 9786098073041


 • Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”).pdf
  Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”).epub
  Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”).mobi


  Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Estera. Narsioji karalienė (serija “Mažiems ir dideliems”) aprašymas

  Aprašymas

  “Estera. Narsioji karalienė” – graži ir įdomi knygelė ikimokyklinukams bei pradinukams.

  Tai pasakojimas apie gražiąją karalienę Esterą, išmintingai ir drąsiai išgelbėjusią savo tautą. Moko vaikus būti drąsiais ir savo pasiekimus panaudoti visų gerovei.

  Naujausios Japonijoje sukurtos technologijos suteikia galimybę ne tik skaityti knygą, bet ir girdėti ją. Su Kultūros rėmimo fondo parama atspausdinta tokių ypatingų knygų serija “Mažiems ir dideliems” bei pagamintas specialus puslapyje esantį tekstą įgarsinantis prietaisas “skaitukas”.

  Japonijos iliustratorių Širo Fudžimoto bei Sačiko Sugita apipavidalintos knygos perteikia visoms šiuolaikinio pasaulio tautoms bei kultūroms reikšmingą Šventojo Rašto paveldą – svarbiausias ir įdomiausias Biblijos istorijas. Taip vaikas žaismingu būdu įgyja asmenybę lavinančių žinių ir paskatinamas mokytis taisyklingai skaityti.

  Kiekvieną knygą papildo ir specialiai vyresniesiems parengti informaciniai puslapiai: autentiškas Šventojo Rašto tekstas bei su juo susijusios enciklopedinės žinios. Japonijoje šią seriją sudaro 36 knygos. Šiuo metu Lietuvoje atspausdinta 18 knygų. Vienas skaitukas įgarsins visas serijos knygas.

  Mokantys skaityti vaikai šią knygą gali naudoti kaip įprastą knygą. Skaitukas skirtas dar tik besimokantiems skaityti vaikams; jis duodamas tik įsigyjantiems 12 knygų komplektą, sudarytą pasirinktinai iš 18 išleistų šios serijos knygų.

  Iš japonų kalbos vertė Arvydas Ališauskas

  Serijos iliustratoriai: Širo Fudžimoto, Sačiko Sugita

  Leave a Reply