Estetika. Menas ir pasaulio patirtis pdf, epub, mobi

Estetika. Menas ir pasaulio patirtis | Algis Mickūnas

Atsisiųsti knygą Estetika. Menas ir pasaulio patirtis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9788609425034 • Estetika. Menas ir pasaulio patirtis.pdf
  Estetika. Menas ir pasaulio patirtis.epub
  Estetika. Menas ir pasaulio patirtis.mobi


  Estetika. Menas ir pasaulio patirtis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Estetika. Menas ir pasaulio patirtis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Estetika. Menas ir pasaulio patirtis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Estetika. Menas ir pasaulio patirtis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Estetika. Menas ir pasaulio patirtis aprašymas

  Aprašymas

  Straipsnių rinkinys apima daug įvairių temų, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo neturinčios nieko bendra. Tai Friedricho Nietzsche’s “Retorinė estetika”, Moritzo Geigerio teiginiai apie menų objektyvumą, pirmapradę jų sąlygą – aesthetics, t. y. menų kokybinių plotmių, kosminio suvokimo rėmus ir net estetinį žmogaus klaidingumo aiškinimą. Bet tokiuose temų skirtumuose glūdi menus – ir ne tik menus – aprėpianti patirtis: joks menininkas, poetas, rašytojas, mokslininkas nepradeda veikti taip, lyg patirtų pasaulį iš išorės.

  Per knygos straipsnių įvairovę mėginama suvokti pasauliškus fenomenus, atvertus menininkų, nors jų menai skirtingi. Žmogaus, kuriam menas padėjo pajausti tokius fenomenus, gyvenimas niekada nebesustabarės į daiktišką būklę; jis nebegalės ištverti savo, kitų ir daiktų uždarumo ir įsijungs į tylų kosminį spalvingų garsų šokį.

  Leave a Reply