Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas pdf, epub, mobi

Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas | Juozas Mureika

Atsisiųsti knygą Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos edukologijos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 338
 • ISBN ar kodas: 9786094710421 • Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas.pdf
  Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas.epub
  Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas.mobi


  Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas aprašymas

  Aprašymas

  Monografijoje “Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas: pajauta, prasmė ir egzistencialai dvasinių galių kontekste” aptariama naujas humanitarinis mokslas – estetologija – ir jo filosofinės prieigos. Žvelgiant tarpdiscipliniškai, analizuojami ir interpretuojami estetologijos pradmenys, atskleidžiama jų taikomoji reikšmė ir estetinė dvasingumo logika.
  Tyrimas atliktas trimis analizės vektoriais: pirmasis yra nukreiptas į gelminę pajautos, kaip ikikalbinio prasmių steigties šaltinio, prigimtį, antrasis – į prasmės steigtį veikiant pajautai, šios steigties galimybės sąlygas ir būdus, trečiasis – į egzistencialus, atveriančius pajautomis įgyjamą ir žodžiais bei sąvokomis išreiškiamą pajaustos patirties įvairovę.

  Monografija “Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas: pajauta, prasmė ir egzistencialai dvasinių galių kontekste” yra aktuali sprendžiant asmenybės tobulėjimo, ugdymo ir ugdymosi, pajautos ir mąstymo sąsajų problemas įvairiuose kontekstuose. Ji bus naudinga mokslo darbuotojams, dėstytojams ir mokytojams, moksleiviams ir studentams, tėvams ir politikams, visiems, kuriems rūpi esminiai žmogaus kūrybiškumo, dvasinio tapatumo, saviugdos ir dvasingumo sklaidos klausimai.

  Leave a Reply