Esu aptrupėjusios sienos pdf, epub, mobi

Esu aptrupėjusios sienos | Aušra Kaziliūnaitė

Atsisiųsti knygą Esu aptrupėjusios sienos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9786094272462


 • Esu aptrupėjusios sienos.pdf
  Esu aptrupėjusios sienos.epub
  Esu aptrupėjusios sienos.mobi


  Esu aptrupėjusios sienos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Esu aptrupėjusios sienos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Esu aptrupėjusios sienos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Esu aptrupėjusios sienos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Esu aptrupėjusios sienos aprašymas

  Aprašymas

  “Ši knyga apie mano „aš“, apie sienas ir pastangas iš jų ištrūkti. Sienos yra ribos. Mes mąstome, jaučiame ar numanome savo ribas, kambario ribas, šalių ribas, pasaulio ribas, daiktų ribas, skirtingų kategorijų ribas, poezijos ribas, knygos ribas. Ribos ar net pats jų numanomo ar realaus egzistavimo faktas mus kuria, saugo, gina, atskiria vienus nuo kitų, įkalina. Galime bandyti jas apeiti ar sugriauti, bet po šio bandymo galiausiai lieka aptrupėjusios sienos. Mąstymas visada turi ribas, dar daugiau – jis yra pagrįstas ir save pagrindžia ribomis, kategorijomis. Kartais vaikštome po šiuos dvasios kambarius, o kartais beviltiškai trankomės į jų sienas, kurios ir esame mes patys.“
  Autorė

  Aušra Kaziliūnaitė (gim. 1987) – poetė, rašytoja, žmogaus teisių aktyvistė. Išleido tris poezijos knygas: „Pirmoji lietuviška knyga“ (2007), „20 % koncentracijos stovykla“ (kitos knygos, 2009), „Mėnulis yra tabletė“ (2014). Už pastarąją apdovanota Jurgos Ivanauskaitės premija. 2016 m. poetei paskirta Jaunojo menininko premija.
  Kūryba versta į anglų, prancūzų, rusų, vokiečių, latvių, lenkų kalbas. Aušra baigusi istorijos ir religijos mokslų studijas, šiuo metu yra Vilniaus universiteto filosofijos doktorantė.
  „Esu aptrupėjusios sienos“ – ketvirtasis Aušros Kaziliūnaitės eilėraščių rinkinys.

  Leave a Reply