Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei pdf, epub, mobi

Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei | Diana Anskinienė, Sigutė Peleckaitė

Atsisiųsti knygą Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 16×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9789955292012


 • Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei.pdf
  Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei.epub
  Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei.mobi


  Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Esu šaukiamas… Katalikų tikybos vadovėlis 9 klasei aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlyje pateikiama medžiaga paranki siekti Katalikų tikybos bendrojoje programoje apibrėžtų mokinių pasiekimų, padėti ugdyti(s) žinias, nuostatas, gebėjimus, supratimą. Jis bus vertingas mokiniams ir mokytojams ugdant jaunąją kartą.

  Vadovėlis suskirstytas į penkis skyrius. Pirmame skyriuje nagrinėjamas žmogaus ypatingumas, unikalumas, panašumas į Dievo paveikslą, apmąstomos svajonės ir galimybės, laisvės ir atsakomybės svarba, sąžinė ir jos ugdymo būdai.

  Antrame skyriuje apmąstomas žmogaus pašaukimas mylėti ir būti mylimam, skaistumo ir intymumo dovana, Santuokos sakramento svarba, ŽIV ir AIDS problemos.

  Trečiame skyriuje žmogus pateikiamas kaip socialinė būtybė, priklausantis šeimai ir įvairioms bendruomenėms, apmąstoma draugystės vertė, tradicijų svarba, asmens vieta Bažnyčioje, šventumo siekimas, pristatomi Nauji religiniai judėjimai.

  Ketvirtame skyriuje svarstoma skurdo ir bado tema, analizuojama mirties bausmės problematika, pristatomas Katalikų Bažnyčios mokymas, pagalba įkalintiesiems, aptariama neįgaliųjų svarba ir vieta visuomenėje, svarstomos savižudybių priežastys, kalbama apie senatvę ir pagarbą tėvams.

  Penktame skyriuje svarstomi žmogaus pašaukimo keliai, pašaukimo ir profesinio pasirinkimo klausimai.

  Vadovėlyje pateikiama daug klausimų ir užduočių kritiškai mąstyti, spręsti problemas, pažinti save ir Dievo žodį, Bažnyčios mokymą, išsakyti savo požiūrį, diskutuoti, bendradarbiauti tarpusavyje atliekant kūrybines užduotis ir projektus.

  Leave a Reply