Europos Sąjungos institucijos ir valdymas pdf, epub, mobi

Europos Sąjungos institucijos ir valdymas | Vygandas Paulikas

Atsisiųsti knygą Europos Sąjungos institucijos ir valdymas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mykolo Romerio universitetas

 • Išleidimo metai: 2004
 • Formatas: 15×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 262
 • ISBN ar kodas: 9955-563-52-4 • Europos Sąjungos institucijos ir valdymas.pdf
  Europos Sąjungos institucijos ir valdymas.epub
  Europos Sąjungos institucijos ir valdymas.mobi


  Europos Sąjungos institucijos ir valdymas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Europos Sąjungos institucijos ir valdymas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Europos Sąjungos institucijos ir valdymas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Europos Sąjungos institucijos ir valdymas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Europos Sąjungos institucijos ir valdymas aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlis “Europos Sąjungos institucijos ir valdymas” yra pirmasis mokomasis leidinys lietuvių kalba, skirtas Lietuvos universitetų studentams. Jame pateikiama informacija apie ES institucijas, pradedant penkiomis svarbiausiomis ir baigiant agentūromis bei kitomis Europos Komisijos kontroliuojamosiomis žinybomis.
  Aprašomi svarbiausi ES institucijų formavimosi Europos Bendrijose etapai, jų struktūra, teisinė padėtis, institucijų vadybinės struktūros ir svarbiausi institucijų vidaus veiklos taisyklių vadybiniai elementai.
  Informacija pateikiama iš oficialių šaltinių, vengiant politologinių samprotavimų, siekiant mokymosi procese suteikti esminias žinias apie ES.
  Vadovėlyje cituojami literatūros šaltiniai ir nurodytos interneto svetainės studentams sudaro galimybes studijuoti savarankiškai.

  Leave a Reply