Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu pdf, epub, mobi

Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu | Heike Gortemaker

Atsisiųsti knygą Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955165682 • Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu.pdf
  Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu.epub
  Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu.mobi


  Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu aprašymas

  Aprašymas

  “Eva Braun. Gyvenimas su Hitleriu” – geriausia ir išsamiausia „slaptos“ Hitlerio meilužės Evos Braun gyvenimo istorija, išversta į daugelį kalbų ir sulaukusi nemažai kontroversiškų atsiliepimų.

  Heike Görtemaker, žymi vokiečių istorikė, remdamasi gausiais šaltiniais ir gyvų liudininkų pasakojimais, meistriškai piešia nacionalsocialistų valdomos Vokietijos paveikslą, kuriame savo vietą turi ne tik pagrindinė veikėja Eva Braun, bet ir mylimasis Hit­leris, Braunų šeimos nariai, artimiausia fiurerio aplinka – nacių vadai ir vadukai su žmonomis ir draugėmis. Knygos autorė atskleidžia nemažai legendų ir mitų, sklandžiusių XX amžiuje ir tebesklandančių mūsų dienomis, sumaniai praveria užuolaidą, kuri slėpė asmeninį, intymų diktatoriaus gyvenimą.

  Nacionalsocialistų propaganda nuolatos skelbė, kad amžina ir tikroji fiurerio sutuoktinė yra Vokietija. Tai, kad didysis tautos vadas ilgus metus turėjo meilužę, negalėjo sugriauti sumaniai kurtomito. Adolfo Hitlerio draugė neturėjo pasirodyti viešai, jos egzistavimas buvo neigiamas iki paskutinės Trečiojo reicho gyvavimo dienos, iki jųdviejų vedybų ir savižudybės 1945-ųjų balandžio 30-ąją. Kokia iš tiesų buvo Eva Braun, kokių tikslų siekė stovėdama fiurerio šešėlyje? Ar suvokė režimo propaguojamą ideologiją ir tai, kad meilužis – baisiausias diktatorius žmonijos istorijoje? Į šiuos ir panašius klausimus Heike Görtemaker stengiasi atsakyti ir, beje, jai tai neabejotinai pavyksta.

  Iš vokiečių kalbos vertė Lina Žukauskaitė ir Romualda Brastavičienė

  Leave a Reply