Ežerai. 119 Lietuvos ežerų pdf, epub, mobi

Ežerai. 119 Lietuvos ežerų | Kęstutis Kilkus

Atsisiųsti knygą Ežerai. 119 Lietuvos ežerų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 19×29, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 323
 • ISBN ar kodas: 9786090109656 • Ežerai. 119 Lietuvos ežerų.pdf
  Ežerai. 119 Lietuvos ežerų.epub
  Ežerai. 119 Lietuvos ežerų.mobi


  Ežerai. 119 Lietuvos ežerų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ežerai. 119 Lietuvos ežerų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ežerai. 119 Lietuvos ežerų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ežerai. 119 Lietuvos ežerų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ežerai. 119 Lietuvos ežerų aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Ežerai. 119 Lietuvos ežerų” kviečia keliautojus ir aistringus žvejus į pažintį su Lietuvos ežerų gelmėmis, turtinga jų augalija bei gyvūnija ir ledynmečius menančia istorija.
  Nors mūsų šalies ežeringumas artimas pasaulio vidurkiui, neretai sakoma, kad Lietuva yra ežerų kraštas. Pažvelgus į žemėlapį matyti mėlynomis ežerų akimis nusagstyta pasaga – ežeringoji Lietuvos juosta, besidriekianti iš šiaurės rytų į pietvakarius. Knyga “Ežerai. 119 Lietuvos ežerų” skirta daugiau nei 100 įdomiausių Lietuvos ežerų.

  – Išsamūs ežerų aprašai: ežero ir jo vardo kilmė, salos, intakai, vandens temperatūros sluoksniai, kraštovaizdis.
  – Dėmesio verti gamtos, kultūros ir istorijos paminklai.
  – Detalūs batimetriniai ežerų (gylio) planai, kuriuose pavaizduotas ežero duburio povandeninės dalies (dubens) reljefas.
  – Detalūs žemėlapiai.

  Kęstutis Kilkus (g. 1947 08 01, Vilniuje) – habilituotas gamtos mokslų daktaras, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys, Vilniaus universiteto profesorius emeritas, Lietuvos mokslo premijos laureatas. Kompetentingas autoritetas, kurio mokslinių ir pedagoginių vardų bei garbingų laimėjimų sąrašą galima tęsti ilgai. Ir kartu visada santūrus. Tad, matyt, pakaks pasakyti, kad Kęstučio Kilkaus darbai nužymi esmines šių dienų Lietuvos hidrologijos gaires. Daug dėmesio skirdamas ežerams, jis suformavo šalyje naują ežerų hidrologijos tyrimų kryptį. Vis dėlto daugiausia žinių apie autorių teikia jo parašytas tekstas. Informacija, žodžiais pasklindanti jo straipsniuose ar knygose, dažnai neleidžia atskirti objektyviai įvertintų ir subjektyviai pajaustų tikrovės bruožų. Bet abejonių dėl tikrumo nekyla. Viskas patirta. Įvairiai: klampojant aplink ežerus, renkant duomenis archyvuose, skaičiuoja

  Leave a Reply