Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę pdf, epub, mobi

Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę | Ona Bitutė

Atsisiųsti knygą Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žmogaus psichologijos studija

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 23×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 32
 • ISBN ar kodas: 9789955998785


 • Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę.pdf
  Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę.epub
  Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę.mobi


  Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę aprašymas

  Aprašymas

  Psichologės psichoterapeutės sukurta knygelė “Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę” skirta 4-12 metų vaikams, o galbūt ir vyresniems, turintiems tą pačią bėdą kaip ir ežiukas Poviliukas – baimę. Ši pasakaitė – apie ežiuko mėginimą įveikti ir prisijaukinti savo baimę.
  Knygos pabaigoje rasite keletą patarimų.

  “Baimė – nemaža mūsų gyvenimo dalis. Ji ypač didelė vaikystėje, kada tamsa, miegas, nepažistamieji ar net, pavyzdžiui, karvė, gali atrodyti be galo siaubingi. Džiaugiuosi šia knygele, mokančia, kaip jautriai ir šiltai galime padėti vaikams (ir ne tik jiems) susipažinti ir susidraugauti su savo baime…”
  Psichologe dr. leva Šidlauskaite-Stripeikiene

  “Ši knygetė – tai unikali ir labai paprasta pagalba vaikučiams ir jų tėveliams, susiduriantiems su nelengvais baimės išgyvenimais. Autorė pasakos forma moko, kaip pažiūrėti baimei į akis: kai staiga padeda supratimas „aš – kaip ir tu” (atkreipkite, dėmesį, ką senelis pasakoja anūkui apie savo patirtį) bei esamų išgyvenimų pripažinimas. Perskaitę pasaką, būtinai leiskite vaikui atsakyti į autorės užduotą klausimą, kartu pafantazuokite, padiskutuokite.”
  Vaikų ir paaustių psichotagė pskhoterapeutė Ramunė žumbakienė

  Leave a Reply