Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija pdf, epub, mobi

Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija | Dion Fortune

Atsisiųsti knygą Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2008
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9789955599708 • Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija.pdf
  Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija.epub
  Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija.mobi


  Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija”apie tai, kaip sielos susiranda savo partnerius.

  Dion Fortune „Ezoterinė meilės ir santuokos filosofija“ trumpai ir aiškiai išdėsto sudėtingą temą, kuri išliko aktuali ir mūsų dienomis. Neapkraudama skaitytojo detalėmis, kurias šis, medituodamas ir papildomai pasigilinęs, gali atrasti pats, ji profesionaliai atskleidžia ezoterinį meilės ir sekso suvokimą; įrodo, kad fizinės meilės triumfas suteikia ne tik malonumą ar į save panašių gimdymo galimybę, bet ir pakyli į fizinių kūnų eterinių prototipų egzistavimo sferas, sukurdamas karminius ryšius, sujungiančius sielas daugeliui įsikūnijimų.

  Iš anglų kalbos vertė Lamutė Marija Žukauskienė

  Turinys

  TURINYS

  I DALIS

  Sielų įsikūnijimo teorija / 5

  Įvadas / 7

  Šiuolaikinės santuokos sąlygos / 11

  Materijos kilmė / 15

  Žmogaus kilmė / 18

  Žmogaus evoliucija / 21

  Septyni būties Planai / 23

  Septynplanis žmogus / / 26

  Ezoterinė gyvybės ir mirties samprata / 29

  Evoliucija ir Iniciacija / 32

  Ezoterinė sekso samprata / 35

  Ezoterinė vyriško ir moteriško pradų samprata / 38

  Sąveika tarp pozityvaus ir negatyvaus nefiziniuose Planuose / 42

  Poliškumas fiziniame Plane / 54

  Poliškumas organizmo viduje / 56

  Poliškumas grupės viduje / 61

  Ideali santuoka / 64

  Vienijimosi dėsniai kiekviename iš būties Planų / 71

  Ezoterinis mokymas apie sielas dvynes / 76

  Ryšių tarp sielų prigimtis / 80

  Kaip sielos randa savo porą / 95

  Ezoterinis mokymas apie santuoką / 103

  Ezoterinis požiūris j kūdikį / 106

  Ezoterinis mokymas apie nėštumo

  išvengimą ir abortus / 111

  Susilaikymas ir asketizmas / 115

  II DALIS

  Sielų įsikūnijimo praktika / 119

  Įvadas / 121

  Susitikimas su daktaru Taverneriu / 124

  Žmogus, kuris ieškojo / 127

  Siela, kuri nenorėjo gimti / 144

  Įvadas

  ĮVADAS

  Kiekviena tauta turi savo tradicinę slaptą išmintį, niekada viešai neskelbiamą, bet perduodamą iš lūpų į ausį ar raštu tiems, kurie yra verti šias žinias gauti. Tiesia ir nenutrūkstančia linija ši Tradicija veda mus į gilią senovę, ir kuo labiau artėjame prie jos ištakų, tuo daugiau įvairių tautų tradicijų susilieja į vientisą srautą.

  Šioje knygoje bus kalbama apie ezoterinį meilės ir sekso suvokimą. Čia bus atskleista, kad fizinės meilės triumfas suteikia ne tik malonumą ar į save panašių gimdymo galimybę, bet pakyli į fizinių kūnų eterinių prototipų egzistavimo sferas, sukurdamas karminius ryšius, sujungiančius sielas daugeliui įsikūnijimų.

  Ši knyga apie tai, kaip sielos susiranda savo partnerius.

  Iš jos skaitytojas sužinos apie praktinį ezoterinių mokymų taikymą, kiek tai įmanoma specialiai nepasiruošusiam ir nepriklausančiam kuriai nors iš okultinių* žinių paslaptis valdančių brolijų.

  Tiems, kurie jau turi sukaupę ezoterinių mokslų žinių, taip pat pravers kai kurie paaiškinimai, nes šią sferą nušviečiančios žinomesnės knygos kaip susitarusios perspėja apie seksualinės magijos naudojimo bet kuria forma pavojus ir apšaukia ją juodąja magija.

  Šiam teiginiui pritars kiekvienas, jau turintis tam tikros patirties šioje sferoje, ar bent sutiks su atitinkamais vienos iš šios galingos jėgos taikymo pusės keliais ir aspektais. Apie tai kalbėsime tam, kad perspėtume neatsargiuosius, linkusius viską patirti savo kailiu.

  Vakarų okultistų požiūris prasilenkia su Rytų tradicija ir tuo jos pavidalu, kokiu jos žinios paplito pas mus: aukščiausi seksualinių jėgų aspektai pasireiškia kaip galingi regeneracijos faktoriai, jie visiškai atskirti nuo fizinės funkcijos ir priklauso išimtinai vien proto ir sielos sferai. Okultizmo klasikė E. Blavatskaja “Slaptojoje doktrinoje” (III t.) taip pasisako šiuo klausimu:

  „Siekdamas tokių rezultatų kaip Gyvybės eliksyras, arba Filosofinis akmuo, … alchemikas vyras negalėjo apsieiti be moters dvasinės pagalbos. Tačiau vargas tam alchemikui, kuris šią tiesą būtų suvokęs tiesiogiai, fizinio susijungimo prasme. Toks jėgų išniekinimas būtų virtęs juodąja magija ir jį sužlugdęs. Tikrieji senovės alchemikai pagalbai rinkdavosi brandžias, vyresnio amžiaus moteris ir vengdavo jaunų merginų, o jeigu kai kurie iš jų būdavo vedę, tai ištisus mėnesius iki ir po savo užsiėmimų su savo žmonomis elgdavosi kaip su seserimis.”

  Nors Vakarų ir Rytų ezoterinių mokyklų mokymai praktiškai panašūs, jų įšventintųjų paruošimo metodai iš esmės skiriasi, nes jie remiasi skirtingais energijų spektro skalės panaudojimo lygiais.

  Rytų tradiciją maitina gausūs rašytiniai šaltiniai, ji išaugo kaip galingas medis, praturtinęs daugelio po juo įsikūrusių tautų gyvenimą. Ją vertina visi, net tie, kurie ją vos supranta. Vakarų tradicija per ilgus persekiojimo šimtmečius prarado praktiškai visus savo senuosius dokumentus, nors vis dar valdo Raktus nuo paslapčių Vartų ir gali juos atrakinti ieškantiems pažinimo.

  Rytų ir Vakarų mokyklų požiūriai labiausiai nesutaria dėl tų gyvybės jėgų ir tų gyvenimo faktų, kuriuos mes vadiname jungtiniu terminu seksas.

  Rytuose moteris vertinama kaip visais atžvilgiais mažiau išsivysčiusi būtybė už vyrą. Vakaruose, atvirkščiai, daugelis moterį įsivaizduoja kaip vyro įkvėpėją ir aukščiausių idealų saugotoją. Šiuo požiūriu skiriasi ir abiejų tradicijų ezoteriniai pažinimo metodai.

  Rytų tradicija skiria labai mažai dėmesio moterų atsiskyrėlių intelekto ir dvasinių jėgų ugdymui, kad draugiškai įsileistų jas į vyrų užvaldytą aukštų siekių ir alinančių technikų sritį; o jeigu tokios technikos nenumato aukščiausių sekso aspektų, tai Rytų tradicija jo iš viso atsisako. Ji neranda moteriai vietos ezoteriniame rasės gyvenime, o Vakarų tradicijoje moteriai skiriama svarbi vieta, kaip ir politiniame ar socialiniame gyvenime. Kad ir kokios sąlygos vyrautų tautose, atskiriančiose savo moteris nuo visuomenės, bet sekso elemento, priklausančio aukštiesiems Vakarų tautų gyvenimo aspektams, ignoruoti neįmanoma.

  Daugelis Rytų iniciatorių nesugebėdavo sėkmingai perteikti savo žinių ir patirčių vakariečiams mokiniams vien todėl, kad neįvertindavo šio elemento svarbos jų gyvenime. Aukštų tikslų vedini ir stengdamiesi nuoširdžiai pasidalinti savo tikrąja išmintimi, jie ne visada pajėgdavo suvokti vakarietiško mąstymo tipo žmones.

  Pažadinti aukštesnieji energetiniai centrai linkę funkcionuoti, t. y. atsiliepti į tą veiklos pobūdį ir psichikos modelį (Vakarų Spindulį), kuris suformavo Vakarų civilizacijos kūnų sandarą. Sumaištis prasideda tada, kai atsisakoma suvokti skir¬umus tarp Rytų ir Vakarų Spindulių bei tarp pačių kūnų specifikos.

  Panašaus pobūdžio knygoje neįmanoma pateikti daug informacijos, bet jos, kaip rakto, be abejo, pakaks tiems, kurie jau turi panašios patirties.

  Erotinis impulsas yra sakraliausias ir kosmiškiausias iš visų žmogaus turimų. Todėl šis impulsas visuose slaptuose mokymuose yra visų transformacijų pradžia tiek į Žmogaus pusę, jeigu jis nukreipiamas vertikaliai, tiek ir į gyvulinių (ne žmogaus, arba ankstesnės už žmogų stadijos) energijų pusę, jeigu jis nukreipiamas horizontaliai.

  Sekso sfera – tai metodas įveikti žmogaus ribotumą, išeiti už Fizinio (regimo) plano ribų, susijungti su sakralinių kosminių (neregimų) jėgų stichija.

  Leave a Reply