F* – žodis, kurio negalima minėti pdf, epub, mobi

F* - žodis, kurio negalima minėti | Donatas Paulauskas

Atsisiųsti knygą F* – žodis, kurio negalima minėti pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786090401842


 • F* – žodis, kurio negalima minėti.pdf
  F* – žodis, kurio negalima minėti.epub
  F* – žodis, kurio negalima minėti.mobi


  F* – žodis, kurio negalima minėti pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą F* – žodis, kurio negalima minėti pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai F* – žodis, kurio negalima minėti knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą F* – žodis, kurio negalima minėti pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos F* – žodis, kurio negalima minėti aprašymas

  Aprašymas

  Atrodo, kad apie feminizmą nuomonę turi visi, bet tik nedaugelis supranta, kas yra Feminizmas. Žiniasklaidoje dažniausiai piešiamas radikalios feministės portretas, tad kartais kalbant apie lygias žmonių teises žodį „feminizmas“ vartoti būna nejauku.
  Donatas Paulauskas šioje knygoje “F* – žodis, kurio negalima minėti” bando griauti apie šį judėjimą sklandančius mitus, pasitelkdamas tikras moterų istorijas ir lietuviškus pavyzdžius.

  Kas pasikeitė moterų teisių srityje nuo Žemaitės 1907 m. siūlymo „sulyginti moterų ir vyrų teises“ iki šių dienų „Moterys kalba“ projekto „#Superherojės“?
  Kodėl šiandien feminizmas reikalingas ir moterims, ir vyrams?
  Kaip keisti save ir visuomenę, kad mūsų gyvenime būtų daugiau laisvės, pagarbos ir įvairovės?

  „Turbūt labiausiai noriu, kad ši knyga pasiektų tą skaitytoją, kuris jau žino (ar yra girdėjęs), kodėl moterys kilusios iš Veneros, o vyrai iš Marso, kodėl vyrai meluoja, o moterys verkia, kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorientuoja žemėlapiuose, kodėl vyrai myli kales, o moterys – liurbius, kokios yra „7 intymiausios vyrų paslaptys“, „9 didžiausios santykių klaidos“ ir „15 stulbinančių būdų jį pamaloninti“. Šiems skaitytojams mano knyga žada didžiausią staigmeną.“
  Donatas Paulauskas

  Donatas Paulauskas – publicistas ir visuomenininkas, lyčių studijų (Vidurio Europos universitete, Vengrijoje) magistras ir Vilniaus universiteto Lyčių studijų centro lektorius. Visa jo veikla sukasi apie lyčių lygybės, feminizmo, žmogaus teisių problemas. Šiomis temomis autorius rašo daugiau nei 7 metus.
  Donato Paulausko tekstai publikuoti interneto portaluose DELFI, 15min.lt, manoteises.lt. 2014 m. Nacionaliniuose lygybės ir įvairovės apdovanojimuose autoriui įteiktas „Metų pilietiškumo“ apdovanojimas už lyčių lygybės idėjų sklaidą, pabrėžiant jo tekstų viešojoje erdvėje reikšmingumą.

  Leave a Reply