Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus pdf, epub, mobi

Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus | J. K. Rowling

Atsisiųsti knygą Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9786090136119


 • Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus.pdf
  Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus.epub
  Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus.mobi


  Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Fantastiniai gyvūnai 2. Grindelvaldo piktadarystės. Originalus scenarijus aprašymas

  Aprašymas

  Hario Poterio autorės J. K. Rowling knyga „Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės: originalus scenarijus“ – tai antroji pasakojimo apie fantastinius gyvūnus dalis.

  Pirmosios dalies „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ pabaigoje galingasis juodasis burtininkas Gelertas Grindelvaldas buvo sugautas. Amerikos Magiškojo Kongreso burtininkai su talentingo burtininko Njuto Miglapūčio pagalba sulaikė piktąjį Grindelvaldą. Tačiau jam pavysta pasprukti!

  Gelertas Grindelvaldas siekia vienintelio tikslo – kad pasaulį ir visas gyvas būtybes valdytų tik grynakraujai burtininkai. Ir niekas daugiau. Jis renka šalininkus, kad visi drauge galėtų pasiekti šį niekingą tikslą. Tiesa, ne visi nutuokia, kokie yra juodojo burtininko tikrieji kėslai.

  Albas Dambldoras bando užkirsti kelią Grindelvaldo planams ir vėl kreipiasi į savo buvusį Hogvartso mokinį, talentingąjį Njutą Miglapūtį. Šis sutinka pagelbėti net nenutuokdamas, kokie pavojai šį kartą jam gresia. Njutas drauge su alchemiku Nikolu kuria kovos planą, jie pasiryžę ne šiaip pasipriešinti Grindelvaldui, bet galutinai jį nugalėti.

  Nepaprastoje istorijoje „Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės“ meilė ir ištikimybė patiria begalę išbandymų, o nesutarimų draskomame burtininkų pasaulyje tikrinami net artimiausi draugai ir šeimos nariai.

  Abi J. K. Rowling knygos apie fantastinius gyvūnus yra originalūs scenarijai, o pagal juos sukurtus filmus galima pamatyti didžiuosiuose ekranuose. Njuto Miglapūčio vaidmenį filme atlieka Oskaro laureatas Eddie Redmayne, Albą Dambldorą vaidina Jude Law, o juodąjį burtininką Gelertą Grindelvaldą – Johny Depp.

  Knyga „Fantastiniai gyvūnai. Grindelvaldo piktadarystės“ – antroji serijos dalis, planuojama, kad iš viso bus sukurti penki tokie scenarijai ir nufilmuotos penkios kino juostos.

  J. K. Rowling (Joanne Rowling, g. 1965 m.) – britų grožinės literatūros rašytoja, išgarsėjo kaip fantastinių apysakų apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė. Prieš tapdama rašytoja, J. K. Rowling dirbo tyrėja ir sekretore „Amnesty International“. Rašytoja yra prisipažinus, kad išgyveno gana sunkią paauglystę, kai sirgo jos mama, o su tėčiu santykiai visiškai nesusiklostė. Autorė yra sakiusi, kad Hario Poterio draugės Hermionos personažą ji kūrė prisimindama save, kai buvo vienuolikos.

  J. K. Rowling šiuo metu yra viena turtingiausių Didžiosios Britanijos moterų. Knygų apie Harį Poterį iš viso parduota per 500 milijonų kopijų, jos verčiamos į daugiau nei 80 kalbų, o septyni filmai uždirbo 6,4 milijardus dolerių.

  Iš anglų kalbos vertė Elžbieta Kmitaitė

  Leave a Reply