Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos pdf, epub, mobi

Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos | Juozas Vytautas Uzdila

Atsisiųsti knygą Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Homo liber

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 120
 • ISBN ar kodas: 9786094461101


 • Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos.pdf
  Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos.epub
  Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos.mobi


  Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos aprašymas

  Aprašymas

  “Fethullaho Giuleno išmintis. Patirtys, įžvalgos, vizijos” – prof. Juozo Vytauto Uzdilos knyga apie vieną iš garsiausių Turkijos visuomenės veikėjų, islamo mokslininką ir rašytoją M. Fethullą Giuleną (M. Fethullah Gülen).

  Savo kalbose ir raštuose Giulenas teigia, kad būtina skatinti dialogą ir toleranciją visuose socialiniuose sluoksniuose tarp skirtingo tikėjimo žmonių. Jo įsitikinimu, visų mūsų kelias į teisingumą turi būti grindžiamas visuotiniu švietimu. Jis numato, kad XXI amžiuje būsime dvasinio pakilimo, atgaivinsiančio šiuo metu apmirusias moralines vertybes, liudininkais, kad tai bus amžius, kuriame įsiviešpataus tolerancija, supratimas bei tarptautinis bendradarbiavimas, pasitelkus tarpkultūrinį dialogą ir bendras vertybes, kurios užtikrins vieningą civilizaciją.

  Giulenas parašė daugiau nei 40 knygų, šimtus straipsnių ir įrašė tūkstančius garso bei vaizdo įrašų. Jis pasakė nesuskaičiuojamą daugybę kalbų daugeliu socialinių ir religinių klausimų.

  Leave a Reply