Filosofas, kuris nebuvo išmintingas pdf, epub, mobi

Filosofas, kuris nebuvo išmintingas | Laurent Gounelle

Atsisiųsti knygą Filosofas, kuris nebuvo išmintingas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786090123935 • Filosofas, kuris nebuvo išmintingas.pdf
  Filosofas, kuris nebuvo išmintingas.epub
  Filosofas, kuris nebuvo išmintingas.mobi


  Filosofas, kuris nebuvo išmintingas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Filosofas, kuris nebuvo išmintingas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Filosofas, kuris nebuvo išmintingas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Filosofas, kuris nebuvo išmintingas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Filosofas, kuris nebuvo išmintingas aprašymas

  Aprašymas

  Knygų „Dievas visada keliauja incognito“ ir „Žmogus, kuris norėjo būti laimingas“ autorius kviečia į dar vieną savęs pažinimo ir gyvenimo prasmės paieškų kelionę.

  Sandras skaudžiai išgyvena mylimos žmonos netektį. Ji dirbo žurnaliste, todėl nukeliavo į Pietų Ameriką, ketindama parašyti straipsnį apie seną ir labai paslaptingą gentį, kuri, manoma, yra laimingiausia pasaulyje. Sandras įsitikinęs – dėl mįslingos jo mylimos moters mirties kalta toji gentis. Todėl jį apima didžiulis noras atkeršyti. Sandro keršto planas paprastas – suras paslaptingąją gentį ir pavogs jų laimę: išmokys juos dar nežinomo pavydo, konkurencijos, gobšumo ir godumo. Tačiau nuvykus į Amazonės atogrąžų gilumą Sandro planai ima griūti…

  Dėmesį prikaustantis romanas, kupinas įtempto veiksmo, humoro ir išminties. “Filosofas, kuris nebuvo išmintingas” – tai nepaprasta istorija, skatinanti susimąstyti apie žmogaus prigimtį, mūsų vartotojišką visuomenę ir gyvenimo prasmę.

  Iš prancūzų k. vertė Lina Perkauskytė

  Leave a Reply