Finansinė apskaita pdf, epub, mobi

Finansinė apskaita | Jonas Žaptorius

Atsisiųsti knygą Finansinė apskaita pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 428
 • ISBN ar kodas: 9786094577116


 • Finansinė apskaita.pdf
  Finansinė apskaita.epub
  Finansinė apskaita.mobi


  Finansinė apskaita pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Finansinė apskaita pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Finansinė apskaita knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Finansinė apskaita pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Finansinė apskaita aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlyje “Finansinė apskaita” atskleidžiama finansinės apskaitos reikšmė ir pagrindinės sąvokos, nagrinėjama ilgalaikio ir trumpalaikio turto, nuosavo kapitalo ir skolintojų nuosavybės apskaita, pajamų ir sąnaudų esmė bei pripažinimo kriterijai, finansinių ataskaitų sudarymo svarba ir jos teikiamos informacijos naudotojai, apskaitinės informacijos naudojimo ypatumai ir jos integravimas į finansinės apskaitos teikiamas finansines ataskaitas, pateikimo būdai. Apskaitos procesas, jo sudėtis ir sudėtinių dalių vaidmuo, rengiant finansinę apskaitinę informaciją, nagrinėjami siekiant parodyti būsimiems vadybininkams jų sąveiką ir atsakomybės už šios informacijos kokybę lygį.
  Vadovėlio tikslas – koncentruotai pateikti vadybos studentams visą kompleksą žinių apie finansinę apskaitą, jos informacijos rūšis, duomenų kaupimą ir jų parengimą naudoti.

  Leidinys “Finansinė apskaita” skirtas socialinių mokslų studijų krypčių studentams, įmonių ir organizacijų apskaitos ir vadybos specialistams.

  Leave a Reply