Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas pdf, epub, mobi

Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas | Ligita Gasparėnienė, Jekaterina Kartašova

Atsisiųsti knygą Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Registrų centras

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9789955301905


 • Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas.pdf
  Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas.epub
  Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas.mobi


  Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas aprašymas

  Aprašymas

  Monografijoje “Finansinių investicijų ir investicinių projektų vertinimas” apibrėžiama investicinė aplinka ir pagrindiniai investavimo instrumentai, pristatomi klasikiniai investicijų vertinimo metodai, analizuojamas investavimo procesas ir jo valdymas, atskleidžiami investavimo sprendimų priėmimo ypatumai, nagrinėjamas investicinio portfelio formavimas ir valdymas, pateikiami pasaulinės investavimo rinkos bei šiuolaikinės projektų investavimo rinkos analizės rezultatai.

  Autorės taip pat nagrinėja praktinius investicinių projektų finansinio ir ekonominio vertinimo pavyzdžius, išskiria pagrindines rizikos ir jautrumo analizės atlikimo subtilybes bei pateikia patarimų pradedantiesiems investicinių projektų rengėjams ir vertintojams.

  Leave a Reply