Finansų rinkos ir depozitinės institucijos pdf, epub, mobi

Finansų rinkos ir depozitinės institucijos | Egidijus Bikas

Atsisiųsti knygą Finansų rinkos ir depozitinės institucijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vilniaus universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786094591655


 • Finansų rinkos ir depozitinės institucijos.pdf
  Finansų rinkos ir depozitinės institucijos.epub
  Finansų rinkos ir depozitinės institucijos.mobi


  Finansų rinkos ir depozitinės institucijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Finansų rinkos ir depozitinės institucijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Finansų rinkos ir depozitinės institucijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Finansų rinkos ir depozitinės institucijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Finansų rinkos ir depozitinės institucijos aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Finansų rinkos ir depozitinės institucijos “ – tai vadovėlis, kuriame nagrinėjama finansų sistema, jos dalyviai ir funkcijos, finansų rinkos ir jų struktūra. Taip pat aptariami centriniai bankai – Federalinė rezervų sistema, Euro­pos centrinis bankas, Lietuvos bankas; depozitinės institucijos – komerciniai bankai ir kredito unijos bei finansų krizių raida, priežastys ir padariniai.

  Vadovėlis skiriamas universitetų ir kolegijų studentams. Reikalingos informacijos čia ras verslo įmonių ir organizacijų darbuotojai bei visi besidomintys finansų rinkomis ir institucijomis.

  Leave a Reply