Finansų rinkos ir institucijos pdf, epub, mobi

Finansų rinkos ir institucijos | Daiva Jurevičienė

Atsisiųsti knygą Finansų rinkos ir institucijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 176
 • ISBN ar kodas: 9786094579271


 • Finansų rinkos ir institucijos.pdf
  Finansų rinkos ir institucijos.epub
  Finansų rinkos ir institucijos.mobi


  Finansų rinkos ir institucijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Finansų rinkos ir institucijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Finansų rinkos ir institucijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Finansų rinkos ir institucijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Finansų rinkos ir institucijos aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlyje “Finansų rinkos ir institucijos” aprašomi įvairūs vertybiniai popieriai, kuriais prekiaujama finansų rinkose, pateikiami jų pelningumo, palūkanų normų skaičiavimai. Nurodomi pinigų rinkos ir kapitalo rinkos finansinių priemonių ypatumai. Atskira dalis skiriama finansų institucijų veiklai pristatyti. Nagrinėjami depozitinių ir nedepozitinių finansų institucijų veiklos principai, pagrindiniai jų siūlomi finansiniai produktai. Skaitytojai supažindinami su finansų rinkos infrastruktūra, analizuojama nefinansinių tarpininkų, dalyvaujančių vertybinių popierių prekyboje, veikla ir jų ypatybės.

  Vadovėlis “Finansų rinkos ir institucijos” skiriamas studijuojantiems finansų rinkų ir institucijų dalyką studentams bei visiems, kurie domisi finansų rinkų veikimu ir finansinių tarpininkų veikla.

  Leave a Reply