Finklerio klausimas pdf, epub, mobi

Finklerio klausimas | Howard Jakobson

Atsisiųsti knygą Finklerio klausimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786094440700


 • Finklerio klausimas.pdf
  Finklerio klausimas.epub
  Finklerio klausimas.mobi


  Finklerio klausimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Finklerio klausimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Finklerio klausimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Finklerio klausimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Finklerio klausimas aprašymas

  Aprašymas

  „[…] galbūt geriau, pasvėrus netektis, apskritai laimės nepažinti? Geriau nugyventi gyvenimą laukiant to, kas niekada nepasirodys, nes taip teks mažiau liūdėti?“

  Nevykėlis BBC prodiuseris Džiuljenas Treslou ir žymus žydų filosofas, rašytojas Semas Finkleris yra mokyklos laikų bičiuliai. Nors jų gyvenimai susiklostė skirtingai, jie niekada nesiliovė draugauti. Taip pat jie bendrauja su savo buvusiu mokytoju Liboru, kuriam nuoširdus ryšys su žmonėmis yra svarbiau už viską.

  Patyrę įvairiausių sukrėtimų draugai ima mąstyti apie draugystę ir netektį, bendrumo jausmą ir vienatvę, apie brandą ir išmintį.

  “Treslou ne Finkleris. Jis negalėjo pamesti galvos dėl daugiau nei vienos moters vienu metu. Jo meilė buvo pernelyg atsidavusi. Bet jis visada žinojo, kada bus paliktas, todėl mokėjo, kai tik galėjo, greitai pasiruošti mylėti atsidavęs iš naujo. Dėl to kartais seni ir nauji jausmai trumpai persidengdavo. Jis iš principo to neminėdavo nė vienai iš persidengusiųjų – nei dar nespėjusiai jo palikti, nei dar neužėmusiai pastarosios vietos. Jo manymu, moterys ir taip buvo užtektinai įskaudintos, kam jas dar labiau skaudinti. Šiuo požiūriu Treslou manė taip pat esąs kitoks nei Finkleris, kuris aiškiai nesivargino slėpti meilužės nuo žmonos. Treslou pavydėjo Finkleriui meilužių, bet suvokė, kad jam pačiam jos nepasiekiamos. Treslou nepasiekiamos net žmonos. Geriausia, ką jam pavyko gauti, buvo merginos, bet išlaikyti atstumą tarp besidubliuojančių merginų buvo vis tiek gana padoru.”

  Tai žydiškos išminties ir nuoširdaus humoro kupinas romanas, priversiantis, kaip sako pats autorius, juoktis ir verkti vienu metu.

  Howardas Jacobsonas (g. 1942), humoro jausmu garsėjantis britų rašytojas, kritikas, žurnalistas, 2010 m. už romaną „Finklerio klausimas“ buvo apdovanotas prestižine Man Booker literatūros premija.

  Leave a Reply