Fizika. Vadovėlis 9 klasei pdf, epub, mobi

Fizika. Vadovėlis 9 klasei | Zita Šliavaitė, Vladas Valentinavičius

Atsisiųsti knygą Fizika. Vadovėlis 9 klasei pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Šviesa

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 19×26, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9785430055462


 • Fizika. Vadovėlis 9 klasei.pdf
  Fizika. Vadovėlis 9 klasei.epub
  Fizika. Vadovėlis 9 klasei.mobi


  Fizika. Vadovėlis 9 klasei pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Fizika. Vadovėlis 9 klasei pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Fizika. Vadovėlis 9 klasei knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Fizika. Vadovėlis 9 klasei pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Fizika. Vadovėlis 9 klasei aprašymas

  Aprašymas

  FIZIKA 9 yra tų pačių autorių fizikos vadovėlių VII ir VIII klasei tęsinys, todėl jo turinio dėstymo principai ir struktūra tokia pati kaip vadovėlių VII ir VIII klasei.

  Dalyko turinį sudaro dvi dalys: “Šiluma” ir “Elektra”. Pateikiama medžiaga ir siūlomi metodai remiasi mokinių anksčiau įgyta patirtimi ir žiniomis, jau pažįstamais reiškiniais, supančia aplinka, sociokultūriniu kontekstu, ugdo gamtamokslinio komunikavimo gebėjimus. Kiekvieno skyrelio pabaigoje yra įvairaus sudėtingumo užduočių (klausimų ir uždavinių). Jas atlikdami, mokiniai mokysis pastebėti fizikinius reiškinius konkrečiomis sąlygomis, juos lyginti, išskirti pagrindines ar bendrąsias savybes, jas apibūdinti, formuluoti užduotis pagal pateikiamus pradinius duomenis ir panašiai.

  Visi skyriai baigiami santraukomis – priminimais, ką reikėjo išmokti, kas skyriuje yra svarbiausia. Pakartoti skyriaus medžiagą, pasitikrinti žinias bei gebėjimus ir pasirengti kontroliniam darbui mokiniai galės atlikdami skyriaus pabaigoje pateikiamas kompleksines savikontrolės užduotis. Vadovėlio pabaigoje yra užduočių atsakymai: skyrelių užduočių – tik kai kurie, o savikontrolės užduočių – visi.

  Leave a Reply