Fiziologijos praktikos darbai pdf, epub, mobi

Fiziologijos praktikos darbai | Sud. Genuvaitė Civinskienė, Vaidas Oberauskas

Atsisiųsti knygą Fiziologijos praktikos darbai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
LSMU Leidybos namai

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 170
 • ISBN ar kodas: 9789955154945


 • Fiziologijos praktikos darbai.pdf
  Fiziologijos praktikos darbai.epub
  Fiziologijos praktikos darbai.mobi


  Fiziologijos praktikos darbai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Fiziologijos praktikos darbai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Fiziologijos praktikos darbai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Fiziologijos praktikos darbai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Fiziologijos praktikos darbai aprašymas

  Aprašymas

  Ši mokomoji knyga “Fiziologijos praktikos darbai” yra pirmas bendras LSMU VA Anatomijos ir fiziologijos katedros ir MA Fiziologijos ir farmakologijos instituto bendradarbių darbas. Leidinys skirtas Medicininės ir veterinarinės genetikos, Medicininės ir veterinarinės biochemijos, Maisto mokslo studijų programų studentams, studijuojantiems žmogaus ir gyvūnų fiziologiją.

  Lietuvos sveikatos mokslų universitete parengtos naujos bendradalykės mokymo programos – Medicininė ir veterinarinė genetika, Medicininė ir veterinarinė biochemija. Maisto mokslo – kurias studijuojant reikalingos tiek žmogaus, tiek gyvūnų fiziologijos žinios.

  Šioje mokomojoje knygoje “Fiziologijos praktikos darbai” pateikta teorinė ir praktinė žmogaus ir gyvūnų fiziologijos medžiaga, padėsianti palengvinti studentams pratybų metu.

  Leave a Reply