Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas pdf, epub, mobi

Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas | Rita Bagdonaitė

Atsisiųsti knygą Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Šviesa

 • Išleidimo metai: 2008
 • Formatas: 20×28, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 16
 • ISBN ar kodas: 4771558305898 • Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas.pdf
  Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas.epub
  Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas.mobi


  Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Fui ir Fe nuotykiai. Apie bakterijas aprašymas

  Aprašymas

  Tęstinės pažintinių knygelių serijos “Apie…” pasakose rašoma apie tokius dalykus, kuriuos vaikams sunku suvokti, o suaugusiesiems nelengva paaiškinti. Tai atsakymai į mažųjų klausimus apie gamtos, gyvybės ciklus, apie daiktų gamybą, jų atsiradimo kelią ir kt.

  Fui ir Fe nuotykiai – tai nuotaikingas pasakojimas apie bakterijas.

  Bakterijos yra labai mažyčiai gyvi organizmai, kurie gyvena visur. Jos tokios mažos, kad mes negalime įžiūrėti. Bakterijų pilna ant nešvarių rankų, neplautų daržovių… Paskaityk pasaką apie bakterijas Fui ir Fe ir sužinosi, kur jos atsirado, kaip keliavo po pasaulį, kas nutiko mergaitei, kai ji suvalgė neplautą obuolį. Lauk kitų šios serijos knygelių.

  Leave a Reply