Fuko švytuoklė pdf, epub, mobi

Fuko švytuoklė | Umberto Eco

Atsisiųsti knygą Fuko švytuoklė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 709
 • ISBN ar kodas: 9786094661686


 • Fuko švytuoklė.pdf
  Fuko švytuoklė.epub
  Fuko švytuoklė.mobi


  Fuko švytuoklė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Fuko švytuoklė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Fuko švytuoklė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Fuko švytuoklė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Fuko švytuoklė aprašymas

  Aprašymas

  Tai supratau aš tą vakarą: kad skaitytojas suprastų jo tiesą, autorius privalo mirti.

  Umberto Eco (Umbertas Ekas; 1932 – 2016) – viena ryškiausių pasaulio kultūros asmenybių, italų rašytojas, semiotikas, medievistas, literatūros kritikas. Jo mokslinė veikla ir literatūrinė kūryba padarė didžiulę įtaką visai XX a. pabaigos kultūrai; jis – šešių romanų, kuriuose glūdi nepaprasti filosofijos, istorijos, semiotikos klodai, ir dvidešimt aštuonių filosofinių veikalų, patrauklumu nenusileidžiančių romanams, autorius.
  Išgarsėjęs visame pasaulyje daugiamilijoniniu bestseleriu “Rožės vardas”, po antrojo savo romano ”Fuko švytuoklė” autorius buvo pripažintas vienu svarbiausių dabarties rašytojų romanistų.

  Parašytas 1988 m., šis romanas ”Fuko švytuoklė” pasakoja apie XX a. pabaigą, apie paslaptingas gijas, siejančias dabartį su praeitimi, Kabalą su kompiuteriu, tikrovę su fikcija, o mistinį pasaulį – su realybe. Didžioji pasaulio paslaptis, trys draugai intelektualai, bandantys ją įminti ir drauge netikintys jos egzistavimu, rozenkreiceriai, Fuko švytuoklė, telūrinės srovės, populiarioji ir aukštoji kultūra, sąmokslo teorijos – viskas susilieja į įvykių sūkurį, kurio žmogus nepajėgus nei numatyti, nei suvaldyti.

  O skaitytojui belieka klausti: ar įmanoma atskirti išmonę nuo tikrovės?
  Ar intelektas pajėgus įminti Didžiąją paslaptį?
  Ir galiausiai – kur yra realybės ribos, kas tikra, o kas – išgalvota?
  “Fuko švytuoklė” – daugiau nei romanas. Tai nepaprastai įtraukiantis intelektualinis nuotykis, kuris niekada nenustos žavėti ir stebinti.

  Iš italų kalbos vertė Inga Tuliševskaitė

  Leave a Reply