Gaisrininkų legendos pdf, epub, mobi

Gaisrininkų legendos | Liudvikas Jakimavičius

Atsisiųsti knygą Gaisrininkų legendos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dominicus lituanus

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 18×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 80
 • ISBN ar kodas: 9789955811435


 • Gaisrininkų legendos.pdf
  Gaisrininkų legendos.epub
  Gaisrininkų legendos.mobi


  Gaisrininkų legendos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gaisrininkų legendos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gaisrininkų legendos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gaisrininkų legendos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gaisrininkų legendos aprašymas

  Aprašymas

  Poeto, eseisto ir dramaturgo Liudviko Jakimavičiaus pjesė „Gaisrininkų legendos“ kol kas tebėra šio autoriaus dramaturgijos viršūnė.

  Gaisrininkų legendos” tai puikus, chrestomatinis sovietizmo saulėlydžio kūrinys, prisodrintas ironijos, grotesko ir absurdo elementų, kurie labai prasmingai žaižaruoja ir šiandien. Graudu ir juokinga…

  Ypač išpopuliarėjęs po to, kai 1988 metais šią pjesę Lietuvos Televizijoje ekranizavo Augustinas Gricius, o pagrindinius vaidmenis suvaidino Donatas Katkus, Ingeborga Dapkūnaitė, Arūnas Sakalauskas bei kitos nūdienos žvaigždės. Spektaklis tapo LRT klasika… Įdomu ir tai, kad spektaklio įrašas stebuklingu būdu išliko ir per LRT Sausio 13 – osios užgrobimą. Okupantai, matyt, nesuprato, apie ką ši absurdo drama pasakoja.

  Knygelėje “Gaisrininkų legendos” pirmą kartą spausdinama literatūrinė šio kūrinio versija. Dramaturginis tekstas yra toks, koks parašytas prieš 25-erius metus, o remarkos mažumėlę papildytos, kad sovietinį laiką nebeprisimenančiam arba jo nepatyrusiam skaitytoju būtų lengviau tą ABRAKADABRĄ atrakinti, atpažinti ano laiko ženklus ir suvokti jų prasmes.

  Kūrinys dar sovietiniais laikais buvo apdovanotas keturių šimtų rublių Nacionaline gaisrininkų premija.

  Leave a Reply