Galvosūkiai 7-9 metų vaikams pdf, epub, mobi

Galvosūkiai 7-9 metų vaikams |

Atsisiųsti knygą Galvosūkiai 7-9 metų vaikams pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 176
 • ISBN ar kodas: 9786090134450


 • Galvosūkiai 7-9 metų vaikams.pdf
  Galvosūkiai 7-9 metų vaikams.epub
  Galvosūkiai 7-9 metų vaikams.mobi


  Galvosūkiai 7-9 metų vaikams pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Galvosūkiai 7-9 metų vaikams pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Galvosūkiai 7-9 metų vaikams knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Galvosūkiai 7-9 metų vaikams pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Galvosūkiai 7-9 metų vaikams aprašymas

  Aprašymas

  „Galvosūkiai 7-9 metų vaikams: 101 užduotis mąstymui lavinti“ – tai per šimtą įtraukiančių galvosūkių, kviečiančių mažuosius skaitytojus gerai pasukti galvą ieškant teisingo sprendimo bei lavinti mąstymo gebėjimus.

  Galvosūkius mėgsta visi: močiutė sprendžia kryžiažodžius, mama – sudoku, o ar vaikams galvosūkiai įdomūs? Dar ir kaip! Knygoje „Galvosūkiai 7-9 metų vaikams“ 101 proto miklinimo užduotis!

  Žaisdami lauke laviname kūną ir treniruojame raumenis. Smegenims taip pat reikalingos treniruotės, kad greitai lėktume knygų eilutėmis ir krimstume net sunkiausias matematikos užduotis. Smegenų mankšta būtina, o ši knyga būtent jai ir skirta.

  Knygoje „Galvosūkiai 7-9 metų vaikams“ siūlomas užduotis galima spręsti atsitiktine tvarka, bet jos palaipsniui sunkėja, todėl geriau pradėti nuo pradžių.

  Kiekvienam puslapyje rasi:

  – vieta, kurioje gali užrašyti kiek laiko sprendei galvosūkį;

  – nurodymus arba taisykles, kaip kiekvieną užduotį spręsti.

  O knygos pabaigoje yra visų užduočių atsakymai.

  Taigi, kibk į galvosūkius!

  Spręsk sudoku, keliauk labirintais, atspėk šifrus, statyk žodžių piramides, spręsk kryžiažodžius, rask paveikslėlių skirtumus – miklink savo šviesų protą. „Galvosūkiai 7-9 metų vaikams“ – smagus nuotykis pradinių klasių moksleiviams.

  Knygos idėja į galvą šovė Garethui Moore. Jis – daktaro laipsnį technologijų ir matematikos srityje turintis mokslininkas, tad jo sudaryti uždaviniai reikalauja pastangų. Gareth Moore knygos yra tapusios pasauliniais bestseleriais – jose platus galvosūkių pasirinkimas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Vien Jungtinėje Karalystėje parduota daugiau kaip milijonas šio galvosūkių žinovo knygų, o jos pasirodė net 29 kalbomis! Vienas iš neeilinių Gareth Moore projektų – internetinės platformos, taip pat kviečiančios kasdien pasukti galvą ir išspręsti vieną kitą užduotį.

  Iš anglų kalbos vertė Ina Jakaitė

  Leave a Reply