Gamink su manimi pdf, epub, mobi

Gamink su manimi |

Atsisiųsti knygą Gamink su manimi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Laisvos valandos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 20×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 308
 • ISBN ar kodas: 9786094100567


 • Gamink su manimi.pdf
  Gamink su manimi.epub
  Gamink su manimi.mobi


  Gamink su manimi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gamink su manimi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gamink su manimi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gamink su manimi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gamink su manimi aprašymas

  Aprašymas

  “Tie žinomi žmonės iš televizoriaus ekrano irgi valgo. Visai kaip ir mes, rytais jie geria kavą, po pietų spintelėje ieško “ko nors saldaus” ir pyksta ant savęs, kai vakarais nueina miegoti plautuvėje palikę stirtą nešvarių indų. Ir jie – kas galėtų patikėti – netgi moka gaminti: užuot laukę, kol limuzinas nuveš į prašmatnų restoraną, patys sukasi virtuvėje! O kad žvaigždžių santykiai su puodais ir keptuvėmis – visai neblogi, turėjome progą įsitikinti spausdindami jų receptus „Žmonėse”: skaitytojai jais džiaugėsi, karpė iš žurnalų, keitėsi su kaimynais, galų gale pradėjo klausinėti, kodėl tų receptų nesudedame į knygą.

  Taigi ėmėme ir sudėjome. Skaitykite, išbandykite, skanaukite ir neabejokite: nė vienas negimė su samčiu rankoje, bet viską galima išmokti. Jeigu pavyko jiems – pavyks ir jums!”

  Su meile – “Žmonės”

  Žinomi Lietuvos žmonės pasirišo prijuostes ir stojo prie viryklių. Virė sriubas, kepė žuvis, troškino žvėrieną, minkė pyragams tešlą…

  Mėgiamiausių jų valgių receptai sugulė į spalvotą ir žaismingą knygą Gamink su manimi”, kurioje kiekvienas ras, kuo praturtinti ir savo virtuvės repertuarą.

  Antroji knygaGamink su manimi 2“.

  Knygų komplektas “Gamink su manimi + Gamink su manimi 2”

  Leave a Reply