Gaminkime sveikiau! pdf, epub, mobi

Gaminkime sveikiau! | Elžbieta Monkevič

Atsisiųsti knygą Gaminkime sveikiau! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
ŽLG

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094100659


 • Gaminkime sveikiau!.pdf
  Gaminkime sveikiau!.epub
  Gaminkime sveikiau!.mobi


  Gaminkime sveikiau! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gaminkime sveikiau! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gaminkime sveikiau! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gaminkime sveikiau! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gaminkime sveikiau! aprašymas

  Aprašymas

  “Gaminkime sveikiau!” tai profesionalaus kulinaro paruošti, dailiai patiekti ir lengvai pagaminami išskirtinio skonio valgiai iš sezoninių vaisių ir daržovių, sveikų kruopų patiks ne tik mėgstantiems gaminti, bet ir siekiantiems gyventi sveikiau, norintiems jaustis geriau ir būti lieknesniems.
  Receptuose balti miltai pakeisti sveikesniais visadalių grūdų, cukrus – agavų ar klevų sirupu, mėsa – tik liesa, o desertai – nekaloringi. Jūsų patogumui ir aiškumui knyga suskirstyta į skyrius.
  Kiekviename rasite gardžių valgių: sriubų, desertų, antrųjų patiekalų ir užkandžių. Kad gaminti būtų paprasčiau ir vartyti knygą smagiau – kiekvieno skyriaus pabaigoje vieną patiekalą ruošime drauge, žingsnis po žingsnio, taigi jis tikrai pavyks!
  O kai išbandysite visus pirmuosiuose skyriuose suguldytus receptus, meskite iššūkį sau ir svečiams – tegul gražiausios metų šventės šv. Kalėdos ir šv. Velykos nustebina išskirtiniu skoniu!

  Leave a Reply