Gamtinė žemdirbystė pdf, epub, mobi

Gamtinė žemdirbystė | Saulius Jasionis

Atsisiųsti knygą Gamtinė žemdirbystė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786090113905


 • Gamtinė žemdirbystė.pdf
  Gamtinė žemdirbystė.epub
  Gamtinė žemdirbystė.mobi


  Gamtinė žemdirbystė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gamtinė žemdirbystė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gamtinė žemdirbystė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gamtinė žemdirbystė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gamtinė žemdirbystė aprašymas

  Aprašymas

  Atsisakykite tradicinių ir bereikalingų žemės darbų, nešvaistykite daugiau energijos, negu gaunate naudos ir pereikite prie populiarėjančio ekologinio ūkininkavimo būdo!
  Žemdirbystės mitų griovėjas Saulius Jasionis pristato pirmąją lietuvišką knygą apie gamtinę žemdirbystę! Gamtinė žemdirbystė nėra kokia nauja religija ar auksinių taisyklių rinkinys, tai netgi ne „žemės dirbimas“, o natūraliai vykstantys dirvodaros procesai. Darbą nudirba pati gamta.

  – Jeigu daržovės puikiai auga neariamoje ir neperkasinėjamoje dirvoje, kam ją arti ir perkasinėti?
  – Jeigu mes galime gauti gerą derlių be trąšų, o daržų bei sodų derlingumas kasmet didėja, kam pirkti trąšas?
  – Jeigu mokame sukurti tokią aplinką, kurioje augalų ligos ir kenkėjai nepadaro žalos, kam tuomet rūpintis profilaktika ir gydymu?
  – Jeigu dažnai aplinka jau yra sukurta arba kuriama pačios gamtos be mūsų įsikišimo, kam tą aplinką kurti?

  Šie ir dar daugiau knygoje “Gamtinė žemdirbystė” aptariamų neįtikėtinų „jeigu“, teorija ir praktika su vaizdžiomis iliustracijomis, įrodys jums, kad išmėginti šį ūkininkavimo būdą, užsiauginti kokybiškų gėrybių išsaugant sveiką ir švarią aplinką, neabejotinai verta.

  Ūkininkaukite ne pagal agronomų, o gamtos sukurtą planą!

  Saulius Jasionis – gamtinės žemdirbystės Lietuvoje pradininkas ir propaguotojas. Skaito paskaitas apie gamtinę žemdirbystę ir tikrąją ekologiją, veda daržininkystės ir sodininkystės seminarus,užsiima sodų ir gamtinių ūkių projektavimu ir įrengimu, taip pat konsultuoja ir užsiima senovinėmis, genofondinėmis veislėmis ir jų saugojimu. Pats augina senovines vaismedžių, uogakrūmių ir daržovių veisles, augina nykstančių veislių naminius paukščius.

  Leave a Reply