Gamtos knygos paslaptys pdf, epub, mobi

Gamtos knygos paslaptys | Omraam Mikhael Aivanhov

Atsisiųsti knygą Gamtos knygos paslaptys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 11×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 199
 • ISBN ar kodas: 9786094690433


 • Gamtos knygos paslaptys.pdf
  Gamtos knygos paslaptys.epub
  Gamtos knygos paslaptys.mobi


  Gamtos knygos paslaptys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Gamtos knygos paslaptys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Gamtos knygos paslaptys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Gamtos knygos paslaptys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Gamtos knygos paslaptys aprašymas

  Aprašymas

  “Gamtos knygos paslaptys”– Izvoro raštų rinkinys Nr. 216.

  Bulgarų kilmės filosofas ir dvasinis mokytojas Omraam Mikhael Aivanhov (1900–1986) savo mokiniams pasakė: „Svarbiausi klausimai, su kuriais mes nuolat susiduriame, yra vis tie patys: kas esame, kodėl čia gyvename ir kokias kliūtis mums skirta įveikti savo kelyje. Apie tai aš ir kalbu. Ir neprašykite manęs, kad pakeisčiau temą.“

  Šioje knygoje “Gamtos knygos paslaptys” Omraam Mikhael Aivanhov kalba apie kosminius simbolius ir jų interpretavimą mūsų kalboje. Išventinimų moksle skaityti reiškia gebėti iššifruoti subtiliąją, užslėptą objektų ir būtybių pusę, interpretuoti simbolius ir ženklus, kurių kosminis Protas mums pateikia didžiojoje visatos knygoje. Rašyti reiškia savo dvasios magine galia palikti įspraudą šioje didingoje knygoje, daryti poveikį akmenims, augalams, gyvūnams ir žmonėms.

  “Prisijunkite prie vienintelio iš tiesų amžino ir neišsenkamo šaltinio – tas šaltinis yra Gamta. Jos knygoje surašyta viskas. Štai iš jos ir semkitės išminties, nes mirtingas žmogus nėra tobulas, jam lemta klysti, ir tik Gamta amžinai skelbia tiesą.”

  Omraam Mikhael Aivanhov

  Iš prancūzų kalbos vertė Birutė Vingelienė

  Leave a Reply